Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.

Uykucu Luxe Pocket Spring Yatak

(6)
Yorum (5 Puan)
Ürün Ölçüsü: 160x200 cm Çift Kişilik / Barkod: MM-044096

5.910 TL

6.950 TL

Yatak Sertlik Derecesi

Yumuşak Sert

Boyut/Fiyat

*Baza görsel amaçlı kullanılmıştır.

Teslimat Bilgisi

Tüm Kredi Kartlarına
Taksit İmkanı!

Daimi Destek, Konforlu Uyku
Uykucu ailesinin en uygun fiyata sahip yatağıyla tanışın. Yaylı yatak sevenler için tasarlanmış Luxe Pocket Spring, ergonomik yapısı ve çift taraflı kullanımıyla birlikte ulaşılabilir konfor kavramına yeni bir soluk getiriyor.
Yatak ölçülerinde +/- 2 ya da 3 cm’lik ölçü farklılıkları olabilir.

24 cm
Yükseklik
Diamond Pocket Yay Sistemi
Aloe Veralı Örme Kumaş
Pamuk
Neden Uykucu Luxe Pocket Spring?
 • Hızlı teslimat,
 • Aleo Vera ile uykuda bile bakım,
 • Diamond Pocket Yay ile kesintisiz uyku,
 • Ulaşılabilir fiyatlara yüksek konfor,
 • Uzun ömürlü ve rahat.
Uykucu Luxe Pocket Spring Kimler İçin Uygun?
 • Sert yatak seven,
 • Omurga problemleri yaşayan, yoğun tempoda çalışan,
 • Uyku esnasında sık sık dönen,
 • Çift taraflı kullanımını isteyen,
 • Uykuda cilt yenilenmesine önem veren,
 • Geleneksel yatak yüksekliklerini tercih eden kişiler için uygundur.

UYKUCU LUXE POCKET 

SPRING UYKU TEKNOLOJİSİ

Diamond Pocket Yay Sistemi
 
 

Farklı keseler içerisine yerleştirilmiş yaylar sayesinde farklı kilo, boy ve uyku pozisyonuna sahip eşler birbirlerinin dönüşlerinden etkilenmez. Gece boyu mükemmel omurga desteği sunar.

Pamuk
 

Nem dengesini ayarlayarak terlemeyi azaltmaya yardımcı olur, buna bağlı uyku bölünmelerini engeller.

Aloe Veralı Örme Kumaş
 

Tarih boyunca mucizevi ve iyileştirici etkileriyle ön plana çıkan aloe vera; cildinize uyurken bile iyi bakmanızı sağlar. Uykunuza konfor ve dinlendirici bir etki katar.

Daimi Destek, Konforlu Uyku!

Daimi Destek, Konforlu Uyku!

Uykucu Luxe Pocket Spring içeriği sayesinde daima ferah, destekleyici bir uyku deneyimi sunar. 10 üzerinden 8 olarak puanlanabilecek sertliğiyle Luxe Pocket Spring, vücudunun yatağa uyku boyunca yaptığı baskıyı dağıtır ve sunduğu destekle uyku kalitenizi gözle görülür derecede arttırır.

Uykucu Luxe Pocket Spring her uyku pozisyonuna uygun.

Uykucu Luxe Pocket Spring yatak her uyku pozisyonunda rahat etmeniz için tasarlanmıştır. İçerisinde kullanılan diamond yaylar bedeniniz için ideal desteği sağlarken; eşlerin hareketlerinin birbirlerinden etkilenmesini önler ve bileşenleri sayesinde sabahları yenilenmiş şekilde uyanırsınız.
Uykucu Luxe Pocket Spring her uyku pozisyonuna uygun.
Aloe Vera ile Taze Bir Cilt Antik Mısırdan Kızılderelilere kadar tarihin sayfalarında her daim yenilenme, iyileşme ve güzelleşmeyi temsil eden Aloe Vera şimdi uykunuza iyi gelir.
Ferah Bir Uyku Doğal malzeme olan pamuk nemi ve ısıyı dengeleme özelliğiyle ferah bir uyku deneyimi sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Yatağınızın bulunduğu kutu içerisinden çıkan özel bıçak ile yatağınızı tek hamlede kolayca paketinden çıkartabilirsiniz. Düz bir zeminde 2 saat içinde kullanıma hazır hale gelecektir. Yaklaşık 24 saat içerisinde tam formunu alacaktır. Özellikle mevsim değişimlerine göre yatağınızı 3-6 ayda 1 ters-düz olmak üzere doğru tarafı gelecek şekilde çevirmeniz gerekir.

Hayır. Uykucu Luxe Pocket Spring Roll Pack işlem için özel olarak hazırlanır. Kutu tasarımı da yatak için özel yapılmıştır. Yatağınız kutusunda güvende!

Yatağınızın formunun bozulmaması için roll pack çanta içerisinde maksimum 15 gün boyunca bekletmenizi öneririz.

Yatağınızı çıkartırken yatağınızın dokusuna, kumaşına, malzemelerine zarar vermemek için ambalajına ekstra dikkat ederek açınız. Ambalajı açmak için ürün ile gönderilen özel aparat haricinde keskin bir alet kullanmamaya özen göstermeniz tavsiye edilir.

Yatağınızı ambalajından ilk çıkarttığınızda kumaşında kırışıklıklar ile karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte paket açıldıktan sonra yatağınızın orijinal haline ulaştığı ilk anlarda yaylardan ses gelebilmektedir. Bu iki durum da oldukça normaldir. Endişe etmeden düz bir zeminde yatağın olması gereken forma ulaşması için belirtilen süre kadar bekleyiniz. Yatağınızı hızlıca kullanmak istiyorsanız yaklaşık 1 saat içinde %50 formuna ulaşır, tam formu için 48 saatlik bir süre gerekir.

Uykucu Luxe Pocket Spring yatağınızın garanti süresi 2 yıldır. Yatsan CRM Sistemine kaydolarak yatağınızın garantisini 2 yıldan 5 yıla uzatabilirsiniz. Garantinizi uzatmak için linke tıklayabilirsiniz; https://perm.mobilpark.biz/Customer/IndexEmpty?permitRequestFormId=155

Uykucu Luxe Pocket Spring yatağınızın garantisi satın aldığınız andan itibaren garantiniz başlar.

Uykucu Luxe Pocket Spring yatağınız satın aldığınız günden sonraki tahmini kargoya teslim süresi 10 iş günüdür. Kampanya dönemlerinde kargoya verilme süresi uzayabilmektedir. Size teslim edilmesi göre kargo firmasına göre değişkenlik gösterebilir.

Uykucu Luxe Pocker Spring Yatakların kutu hacimleri yatak ölçülerine göre değişmektedir. Detaylı kutu hacimleri aşağıdaki gibidir:

90x20038.5 x 38.5 x 104
120x2038.5 x 38.5 x 134
160x20038.5 x 38.5 x 174
180x20038.5 x 38.5 x 194

Yatağınız kesinlikle yıkanmaz ve kuru temizleme yapılamaz. Yatakta lekeli bir kısım varsa bu kısmı deterjan kullanmadan, hafif nemli bir bezle temizleyebilir ve güneş görmeyecek şekilde kurutabilirsiniz. Yatağınızı daha temiz kullanmak ve ömrünü uzatmak için mutlaka alez kullanılmasını öneririz. Alez ürünlerimizi linkten inceleyebilirsiniz. https://yatsan.com/d/alez

Kendiniz için uygun olan yatağı seçmek zorlayıcı bir süreç olabilir. Bu süreçte “yatak danışma hattı” üzerinden randevu oluşturarak, uyku danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz.

Hayır, iade için kargoya gitmeniz gerekmez. Herhangi bir sebepten dolayı yatağınızdan memnun değilseniz, yatak size ulaştıktan sonra 14 gün içinde yatağınızın iadesi hijyen kuralları gereği belirlenmiş şartlarda mümkündür. Hijyen kuralları gereklerini yerine getirdiğinize eminseniz Yatsan online satış birimine ( onlinesatis@yatsan.com ) e mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz. İadeniz için ön onay verildiğinde anlaşmalı lojistik firmamız evinizden gelip iade ürünü alacaktır.

Yataklardaki hijyen kuralları; tüm orijinal etiketler yerinde olmalı, yatağınız yıpranmamış, zarar, görmemiş, lekelenmemiş ve yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş olmalıdır.

Ürün hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda değilse ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İadeler mutlaka faturasıyla iade formu eksiksiz doldurularak ve yataklar dikkatlice paketlenerek anlaşmalı lojistik firması ile gönderilebilir. Yatağınızı iade ederken düzgünce paketlendiğine emin olmalısınız, aksi halde paketlenmemiş yatağın iadesini lojistik firması kabul etmeyecektir.

Hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda olmayan, özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan, lekeli, yırtık ya da deforme olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bununla birlikte etiketlerinde sorun bulunan, hijyen kurallarına uymayacak olan ürünlerde iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.

Evet, tabii ki güvenlidir. Özel yapısı ve bileşenleri ile 7’den 70’e herkes için uygun ve güvenilirdir.

Uykucu Luxe Pocket Spring yatak içeriği sayesinde sizi uykunuzda her pozisyonda desteklemeye çalışır.

Uykucu Luxe Pocket Spring yataklarda çift kullanım özellikleri mevcuttur.

YORUMLAR ()
 • Teşekkürler yatsan
  Her firmayı her yatağı araştırdım uykucu serisinin sert yatağı olan bu yatağı aldım kesinlikle tavsiye ediyorum, sertliği tam ideal uzun yıllar kullanılacak bir yatak, paketlenmesi oldukça iyidi.
  S***** K*****
 • kalite :)
  Yatsan kalitesinin dile gelip konuştuğu bir yatak desem abartı olmaz heralde. Sırt, bel, boyunağrısı çekenler için bire bir. İkilemde kalmadan alınabilecek bir yatak.
  A***** A*****
 • ağrılarımı azalttı
  taşa dönmüş eski yatağımdan sonra ilaç gibi geldi. güzel bir paketleme ile geliyor. sert olmasına rağmen çok konforlu. sabahları uyanınca yaşadığım sırt ağrıları önemli ölçüde azaldı.
  S***** D*****
 • çok rahat bir yatak
  Herşeye zam üstüne zam geldiği şu kriz ortamında halen daha bu fiyata bu kalitede bir yatak bulabilmek büyük şans. Rahatlığını bir defa deneyimleyince bir daha kalkmak istemiyorsunuz
  B***** A*****
 • sert konforu
  Bugüne kadar hep en yumuşak yatağı aradım durdum. En rahat yatakların yumuşak yataklar olduğunu düşünüyordumki sanırım halk içindede bu yaygın bir görüş. Ancak bu yatağı denedikten sonra, bunun yanlış bi düşünce olduğunu söyleyebilirim. Sert bir yatak olmasına rağmen, denediğim çoğu yumuşak yataktan daha yüksek konfor sağlıyor. Vücut ileuyumu mükemmel.
  T***** A*****
 • Parasını hakeden bir yatak
  Tam anlamıyla bir fiyat performans ürünü ve her kuruşunu hakeden bir yatak.
  N***** S*****
Yorum Yaz
İPTAL
Yorum Yazmak İçin Üye girişi Yapmalısınız !

yatsan.com üzerinden verdiğiniz siparişler 2-7 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo - lojistik firmalarına teslim edilir. Genel kampanya dönemleri, kargo firmalarının yoğunluğu ve bulunduğunuz bölgeye göre teslimat tarihleri değişiklik gösterebilir. Hafta sonu veya resmi tatillerde verdiğiniz siparişler ilk iş günü işleme alınmakta ve sizin için hazırlanmaktadır. Stokta bulunmayan yatak ürünlerimiz ise sizin için üretilir ve 30 gün içerisinde anlaşmalı firmalara teslim edilir.

Yatsan olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

 • Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı
 • Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.
 • Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.
 • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
 • Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Yatsan olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

 • Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı
 • Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.
 • Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.
 • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
 • Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınır.

Teslimat süreleri:

Stoklarımızda bulunan yataklar için teslimat süresi 12 iş günüdür.

Stoklarımızda bulunmayan yataklar sizin için üretilir ve teslimat süresi 17 iş günüdür.

Yatsan.com’da geçerli 9 taksit imkanı!

TAKSİT ORANLARI

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 5910,00 TL x 1
  • 5.910,00 TL
  • 2955,00 TL x 2
  • 5.910,00 TL
  • 1970,00 TL x 3
  • 5.910,00 TL
  • 1477,50 TL x 4
  • 5.910,00 TL
  • 1056,81 TL x 6
  • 5.910,00 TL
  • 721,94 TL x 9
  • 5.910,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 5910,00 TL x 1
  • 5.910,00 TL
  • 2955,00 TL x 2
  • 5.910,00 TL
  • 1970,00 TL x 3
  • 5.910,00 TL
  • 1477,50 TL x 4
  • 5.910,00 TL
  • 1056,81 TL x 6
  • 5.910,00 TL
  • 721,94 TL x 9
  • 5.910,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 5910,00 TL x 1
  • 5.910,00 TL
  • 2955,00 TL x 2
  • 5.910,00 TL
  • 1970,00 TL x 3
  • 5.910,00 TL
  • 1477,50 TL x 4
  • 5.910,00 TL
  • 1056,81 TL x 6
  • 5.910,00 TL
  • 721,94 TL x 9
  • 5.910,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 5910,00 TL x 1
  • 5.910,00 TL
  • 2955,00 TL x 2
  • 5.910,00 TL
  • 1970,00 TL x 3
  • 5.910,00 TL
  • 1477,50 TL x 4
  • 5.910,00 TL
  • 1056,81 TL x 6
  • 5.910,00 TL
  • 721,94 TL x 9
  • 5.910,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 5910,00 TL x 1
  • 5.910,00 TL
  • 2955,00 TL x 2
  • 5.910,00 TL
  • 1970,00 TL x 3
  • 5.910,00 TL
  • 1477,50 TL x 4
  • 5.910,00 TL
  • 1056,81 TL x 6
  • 5.910,00 TL
  • 721,94 TL x 9
  • 5.910,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 5910,00 TL x 1
  • 5.910,00 TL
  • 2955,00 TL x 2
  • 5.910,00 TL
  • 1970,00 TL x 3
  • 5.910,00 TL
  • 1477,50 TL x 4
  • 5.910,00 TL
  • 1056,81 TL x 6
  • 5.910,00 TL
  • 721,94 TL x 9
  • 5.910,00 TL
 • Diğer Kartlar
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 5.910,00 TL
  • 5.910,00 TL