Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.

Uykucu Blau Hybrid Visco Yatak

Ürün Ölçüsü: 180x200 cm Çift Kişilik / Barkod: MM-051015
5
(5 Yorum)

Yumuşak Sert

19.220 TL

Boyut/Fiyat

*Baza görsel amaçlı kullanılmıştır.

Teslimat Bilgisi

Tüm Kredi Kartlarına
Taksit İmkanı!

5 Yıl Garanti

Ürün Açıklamaları Yorumlar SSS
Konforlu, Ferah Bir Uyku Deneyimi

Blau Visco Hybrid Yatak, 5 zone pocket yay sistemini visco, hybrid konstrüksiyon teknolojisi ile birleşerek farklı konforları bir arada sunar.

İçerisindeki ekstra hava kanalları gece boyu ferah bir uyku ortamı oluşturur. Hava alan yapısı terlemeyi azaltmaya, visco katmanlar ve stres azaltıcı intense kumaş sayesinde de gün içinde artan stres seviyesi ile artan kortizol hormonunun dengelenmesine yardımcı olur.

Tüm uyku pozisyonlarında vücudunuzun en rahat ettiği halini hafızasında tutan visco, kan basıncınızı dengeleyerek size bulutların üzerinde bir uyku deneyimi sunar.

Yükseklik
*+2/-2 tolerans payı vardır.
Visco
Hybrid Konstrüksiyon
5 Zone Pocket Yay Sistemi
Ekstra Hava Kanalları
Stres Azaltıcı Özel Kumaş
Blau Visco Hybrid Yatak Kimler İçin Uygun?
 • Yaylı yatakta yatmak isteyen,
 • Eşinin hareketi kaynaklı uyku bölünmesi yaşayan,
 • Orta Sertlikte yatak arayan,
 • Bel ve sırt bölgelerinde ağrı yaşayan,
 • Yoğun iş temposunda çalışan.
Blau Visco Hybrid Yatak ile Neden Tanışmalısınız?
 • Ekstra hava kanalları ile terleme hissini azaltmaya yardımcı olması,
 • Kan dolaşımını destek sunarak kaslara ekstra taze oksijen sağlaması,
 • Tüm uyku pozisyonlarında sağlıklı uyku sunması,
 • Hızlı ve güvenli teslimatı.
5 Zone Pocket Yay Sistemi

5 Zone Pocket Yay Sistemi

Vücut 5 bölgeden yatağa baskı yapar. Bu konuda özel olarak geliştirilen 5 Zone Pocket Yay Sistemi, vücudun 5 farklı bölgesine farklı yay sertlikleri ile destek sağlar. Kan akışını düzenler ve yatay düzlemde vücuda gerekli desteği sağlayarak vücudun istemsiz hareketlerini azaltır. Farklı keseler içerisine yerleştirilmiş yaylardan oluşan bu sistem, farklı kilo, boy ve uyku pozisyonlarına sahip çiftler için kesintisiz bir uyku sağlar. Ve konforu senelerce devam eder.

Hybrid Konstrüksiyon

Blau Visco Hybrid Yatak, hybrid konstrüksiyon 5 zone pocket yay ve visco teknolojisini bir arada kullanarak her iki malzemenin getirdiğiyararları bir arada sunar.
Hybrid Konstrüksiyon
Ekstra Hava Kanalları

Ekstra Hava Kanalları

Blau Visco Hybrid Yatak, ekstra hava kanalları ile gece boyu ferah bir uyku ortamı oluşturur. Hava sirkülasyonu ile terleme hissini en aza indirmeye yardımcı olur.
Her Uyku Pozisyonunda Uygun Etkili Dinlenme: Tüm uyku pozisyonlarında size tüm gece kaliteli ve dinlendirici bir uyku sunmak için tasarlanmıştır. Her yeni güne dinlenmiş uyanırsınız...
Yıllarca Sizinle: BLAU Original Visco yatağınız içindeki tüm bileşenlerle mükemmel bir uyumla hareket eden For Ever Support süngeri sayesinde size senelerce neredeyse ilk günkü gibi destek ve konfor sunar.
Yorum Yaz
İPTAL
Yorum Yazmak İçin Üye girişi Yapmalısınız !
YORUMLAR ()
 • beklentilerimin üzerinde
  Tam bir fiyat performans ürünü. Çok daha pahalı yataklarla aynı kalitede. Mağazada olmaması yanlış bence. Mağazalarda yer alsa, test edilebilse olduğundan daha yüksek bir fiyata alıcı bulur. Dayanıklılığını bilmiyorum ama mevcut haliyle çok memnunuz...
  ***** A***** 11.09.2023 11:09
 • Gerçek Rahatlık
  Ürün sadece online özel olduğu için görmeden sadece yorum ve açıklamalara gore aldım. Birçok markalı mağaza gezdim çok güzel olduğunu söyledikleri yataklara dokundugumda bile visco hissini alamiyordum. Bu ürünü uzun araştırmalarım sonucu aldim ve gerçekten vucudun şeklini alarak çok aşırı çökme yapmadan rahatlik hissı veriyor. Ürün vakumlu geldiği için iyi bir sonuç almak için açtıktan sonra iki gün kendisine gelmesini bekleyip sonra kullandim. Şuan fiyatı yükselmiş ama indirimleri takip edip alinacak uygun fiyatli güzel bir yatak...
  Y***** U***** 8.01.2023 15:50
 • bulut hissi
  Blaunun yastığından sonra yatağını da aldım. bulutların üstünde uyuyorum. Arkadaşlarım beni değil yatağımı ziyarete gelmeye başladı artık
  G***** K***** 21.11.2022 02:10
 • Gerçekten guzel
  Teslimattan online sipariş sistemindeki arkadaşlara kadar süreç çok güzeldi. Yatak fiyatının çok çık üzerinde kaliteli ben alırken yorum olmadığı için çok çekindim. Ama alacaklara setlik ve uyku kalitesi açısından kesinlikle tavsiye ederim.
  B***** B***** 18.11.2022 22:46
 • dinleniyorum resmen
  Harika bir yatak, kesinlikle tavsiye ederim. Aşırı rahat, önceden yorgun uyanırdım şimdi sabahları dinlenmiş kalkıyorum
  A***** B***** 1.07.2022 11:13

Sıkça Sorulan Sorular

Yatağınızın bulunduğu çanta içerisinden çıkan özel aparat ile yatağınızı tek hamlede kolayca paketinden çıkartabilirsiniz. Düz bir zeminde 2 saat içinde kullanıma hazır hale gelecektir. Yaklaşık 24 saat içerisinde tam formunu alacaktır.3 ayda 1 yatağın ayakucu kısmıyla baş ucu kısmını döndürmeniz yani ters düz işlemi yapmanız yatağınızın kullanım ömrünü uzatacaktır.
ayır. Yatak tüm hazırlanma süreçlerinde çanta kullanım işlemi hesaplanarak üretilmiştir. Kullanılan teknoloji yatağınıza zarar vermez. Yalnızca size daha kompakt bir şekilde ulaşmasını sağlar.
Yatağınızın formunun bozulmaması için roll pack çanta içerisinde maksimum 15 gün boyunca bekletmenizi öneririz.
Yatağınız kesinlikle yıkanmaz ve kuru temizleme yapılamaz. Yatağınızın kullanım ömrünü uzatmak, kirlenmesini engellemek için alezler, çarşaflar vb. ürünlerle kullanabilirsiniz.
Blau Visco Hybird yatakta çift taraflı kullanım özelliği yoktur. Dayanıklı malzemeleri, mükemmel işçiliği ve yepyeni teknoloji birleşerek yatağınızı mevsimlere değil, kendinize uygun biçimde kullanmanıza olanak sağlar.
Hayır, iade için kargoya gitmeniz gerekmez. Herhangi bir sebepten dolayı yatağınızdan memnun değilseniz, yatak size ulaştıktan sonra 14 gün içinde yatağınızın iadesi hijyen kuralları gereği belirlenmiş şartlarda mümkündür. Hijyen kuralları gereklerini yerine getirdiğinize eminseniz Yatsan online satış birimine ( onlinesatis@yatsan.com ) mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz. İadeniz için ön onay verildiğinde anlaşmalı lojistik firmamız evinizden gelip iade ürünü alacaktır.
Ürün hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda değilse ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İadeler mutlaka faturasıyla iade formu eksiksiz doldurularak ve yatak düzgünce paketlenerek anlaşmalı lojistik firması ile gönderilebilir. Yatağınızı düzgünce paketlediğinizden ya da paketlendiğinden emin olmalısınız, aksi halde paketlenmemiş yatağın iadesini lojistik firması kabul etmeyecektir.
Yataklardaki hijyen kuralları; tüm orijinal etiketler yerinde olmalı, yatağınız yıpranmamış, zarar, görmemiş, lekelenmemiş ve yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş olmalıdır. Daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan sık sorulan sorular alanını inceleyebilirsiniz.
Hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda olmayan, özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan, lekeli, yırtık ya da deforme olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bununla birlikte etiketlerinde sorun bulunan, hijyen kurallarına uymayacak olan ürünlerde iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.
Blau Visco Hybird yatağınız satın aldığınız günden sonraki tahmini kargoya teslim süresi 2-5 iş günüdür. Kampanya dönemlerinde kargoya verilme süresi uzayabilmektedir. Kargo teslim süreci yoğunluğa göre değişebilmektedir.
Herhangi bir sebepten dolayı yatağınızdan memnun değilseniz, yatak size ulaştıktan sonra 14 gün içinde yatağınızın iadesi hijyen kuralları gereği belirlenmiş şartlarda mümkündür Hijyen kuralları gereklerini yerine getirdiğinize eminseniz Yatsan online satış birimine ( onlinesatis@yatsan.com ) mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz. İadeniz için ön onay verildiğinde anlaşmalı lojistik firmamız evinizden gelip iade ürünü alacaktır. Yataklardaki hijyen kuralları; tüm orijinal etiketler yerinde olmalı, yatağınız yıpranmamış, zarar, görmemiş, lekelenmemiş ve yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş olmalıdır. Ürün hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda değilse ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İadeler mutlaka faturasıyla iade formu eksiksiz doldurularak ve yataklar dikkatlice paketlenerek anlaşmalı lojistik firması ile gönderilebilir. Yatağınızı iade ederken düzgünce paketlendiğine emin olmalısınız, aksi halde paketlenmemiş yatağın iadesini lojistik firması kabul etmeyecektir.
yatsan.com üzerinden verdiğiniz siparişler 7 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo - lojistik firmalarına teslim edilir. Genel kampanya dönemleri, kargo firmalarının yoğunluğu ve bulunduğunuz bölgeye göre teslimat tarihleri değişiklik gösterebilir. Hafta sonu veya resmi tatillerde verdiğiniz siparişler ilk iş günü işleme alınmakta ve sizin için hazırlanmaktadır. Stokta bulunmayan yatak ürünlerimiz ise sizin için üretilir ve 20 gün içerisinde anlaşmalı firmalara teslim edilir.

 

Yatsan olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

 • Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı
 • Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.
 • Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.
 • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
 • Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Yatsan olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

 • Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı
 • Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.
 • Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.
 • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
 • Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınır.

Teslimat süreleri:

Stoklarımızda bulunan yataklar için teslimat süresi 12 iş günüdür.

Stoklarımızda bulunmayan yataklar sizin için üretilir ve teslimat süresi 17 iş günüdür.

Yatsan.com’da geçerli 9 taksit imkanı!

 • Resmi garanti süresi 2 yıldır ve CRM üzerinden ürün kaydı yaptırıldığında garanti süresi (5) yıl uzar.Garanti sürenizi uzatmak için tıklayın!

TAKSİT ORANLARI

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 16860,00 TL x 1
  • 16.860,00 TL
  • 8430,00 TL x 2
  • 16.860,00 TL
  • 5620,00 TL x 3
  • 16.860,00 TL
  • 4582,55 TL x 4
  • 16.860,00 TL
  • 3188,51 TL x 6
  • 16.860,00 TL
  • 2275,54 TL x 9
  • 16.860,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 16860,00 TL x 1
  • 16.860,00 TL
  • 8430,00 TL x 2
  • 16.860,00 TL
  • 5620,00 TL x 3
  • 16.860,00 TL
  • 4215,00 TL x 4
  • 16.860,00 TL
  • 3188,51 TL x 6
  • 16.860,00 TL
  • 2275,54 TL x 9
  • 16.860,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 16860,00 TL x 1
  • 16.860,00 TL
  • 8430,00 TL x 2
  • 16.860,00 TL
  • 5620,00 TL x 3
  • 16.860,00 TL
  • 4582,55 TL x 4
  • 16.860,00 TL
  • 3188,51 TL x 6
  • 16.860,00 TL
  • 2275,54 TL x 9
  • 16.860,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 16860,00 TL x 1
  • 16.860,00 TL
  • 8430,00 TL x 2
  • 16.860,00 TL
  • 5620,00 TL x 3
  • 16.860,00 TL
  • 4582,55 TL x 4
  • 16.860,00 TL
  • 3188,51 TL x 6
  • 16.860,00 TL
  • 2275,54 TL x 9
  • 16.860,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 16860,00 TL x 1
  • 16.860,00 TL
  • 8430,00 TL x 2
  • 16.860,00 TL
  • 5620,00 TL x 3
  • 16.860,00 TL
  • 4582,55 TL x 4
  • 16.860,00 TL
  • 3188,51 TL x 6
  • 16.860,00 TL
  • 2275,54 TL x 9
  • 16.860,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 16860,00 TL x 1
  • 16.860,00 TL
  • 8430,00 TL x 2
  • 16.860,00 TL
  • 5620,00 TL x 3
  • 16.860,00 TL
  • 4582,55 TL x 4
  • 16.860,00 TL
  • 3188,51 TL x 6
  • 16.860,00 TL
  • 2275,54 TL x 9
  • 16.860,00 TL
 • Diğer Kartlar
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 16.860,00 TL
  • 16.860,00 TL