Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.

Uykucu Fresh Bliss Çıkarılabilir Pedli Bambu Yatak

Yorum (0 Puan)
Ürün Ölçüsü: 160x200 cm Çift Kişilik / Barkod: MM-048697

6310 TL

Yatak Sertlik Derecesi

Yumuşak Sert

Boyut/Fiyat

*Baza görsel amaçlı kullanılmıştır.

Teslimat Bilgisi

Tüm Kredi Kartlarına
Taksit İmkanı!

Çıkarılabilir Bambu Ped ve Visco ile mükemmel bir uyku deneyimi…

Uykucu ailesinin doğadan ilham alarak geliştirdiği çevre dostu, yenilenebilir yeni nesil özellikli RegenereForm süngerden elde ettiği yeni Uykucu Fresh Bliss Yatak herkese mükemmel bir uyku deneyimi sunmak için özel olarak tasarlandı. Çıkarılabilir Bambu Pedi sayesinde hijyenik bir uyku ortamının yanında nemi emen özelliği ve hava geçirgenliği ile vücudunuzun nefes almasını sağlar. Visco özelliği ile kan basıncını dengelerken, vücut ağırlığınıza ve ısınıza göre hareket eder. Visco malzeme vücudunuzun en rahat ettiği pozisyonu hatırlar. Diamond Pocket Yay Sistemini Visco ile birleştirerek vücudunuzun yapısına göre uyum sağlayarak farklı kilo, boy ve tüm uyku pozisyonlarına sahip kişilere kesintisiz bir uyku deneyimi yaşatır.

30.5 cm
Yükseklik
HybridKonstrüksiyon
Hafızalı Sünger
Bambu
Yıkanabilir Ped
Tek Taraflı Kullanım
Uykucu Fresh Bliss Çıkarılabilir Pedli Bambu Yatak Neden Tanışmalısın?
 • Hızlı ve güvenilir teslimat,
 • Tüm uyku pozisyonlarına uygun,
 • Tüm farklı kilo, boy özelliklerine uyum sağlama.
 • Yıkanılabilir bambu dolgulu ped özelliği,
 • Diamond Pocket Yay ve Visco ile kesintisiz uyku,
 • Uzun ömürlü ve rahat olması.
 • Ulaşılabilir fiyatlara yüksek kaliteli konfor
Uykucu Fresh Bliss Çıkarılabilir Pedli Bambu Yatak Kimler İçin Uygun?
 • Sert ve orta sert yatak seven,
 • Yıkanabilir kılıfı ile ekstra hijyen arayan,
 • Sabahları ağrı ile uyanan,
 • Konforlu ve kesintisiz uyku hasreti çeken,
 • Hem yaylı yatak hem visco özelliği seven,
 • Hem yaylı yatak hem visco özelliği seven,
 • Yatak çevirme telaşı ile uğraşmak istemeyen,
 • Yoğun tempoda çalışıp, omurga sorunları yaşan

Uykucu Fresh Bliss Çıkarılabilir Pedli Bambu Yatak
 

Hybrid Konstrüksiyon
 
 

Geleneksel yaylı yataklarla visco, lateks ya da jel gibi malzemeleri buluşturaran Hibrit yatak teknolojisi farklı özellikleri bir arada sunar. Uykucu fresh bliss, Visco ve Diamond Pocket yay sistemini birlikte kullanarak daha fazla fayda sağlar.

Visco
 

Vücudunuzun yapısına göre şekil alan özelliği ile tüm yatış pozisyonlarında ideal destek sağlar. Kan dolaşımınızı destekleyerek Sağlıklı bir uyku deneyimi yaşatır.

Aloe vera
 

Aloe Vera Yatak Kumaşı içeriğindeki aminoasitler ile cildin kendi kendini yenilemesine yardımcı olur. Mucizevi etkileri ile rahatlatıcı ve dinlendirici bir uyku ortamı sunar.

Tek taraflı kullanım
 

Tek taraflı kullanım kolaylığı: Yatağınızı ters yüz yapmanıza gerek kalmadan tek taraflı konfor, dayanıklı yapısı ve üstün kalitesiyle uzun yıllar sizinle.

Yatsan’a özel RegenereForm kumaş

Yatsan’a özel RegenereForm kumaş

Pureform kumaş ile doğanın gücünü evinizde hissedin. %100 geri dönüştürülebilir özelliği, çevre dostu yapısı, karbon ayak izinin minimal kullanımı yıllarca sürecek olan konforlu uyku deneyimini sizlerle buluşturuyor.

Çıkarılabilir Bambu Dolgulu Ped:

Özel olarak tasarlanan Bambu dolgulu üst pedi ile ekstra temiz bir uyku alanı oluşturur. Nemi emen yapısı ve hava geçirgenliği sayesinde vücudun nefes almasına yardımcı olur. 30 derecede yıkanabilir, düşük devirde sıkma yapılabilir. Kuru temizleme yaptırabilirsiniz. Ütü yapmayınız ve ağartıcı kullanmayınız. Yıkanabilir özelliği ile temiz ve ferah bir uyku sağlar.
 Çıkarılabilir Bambu Dolgulu Ped:
Dinamond Pocket Yay Sistemi:

Dinamond Pocket Yay Sistemi:

Omurga yapısına ve vücuda uygun bir destek sağlayarak bel, sırt, boyun ve eklemleri en ideal şekilde destekler. Diamond Pocket Yayı diğer yaylardan ayıran bir diğer özelliği ise iki kat daha uzun ömürlü olmasıdır. Yüksek yapısı sayesinde yatak içerisindeki hava sirkülasyonunu arttırır.
Aloe Vera İle Taze Bir Cilt Tarihin tüm evrelerinde sağlık, güzellik ve şifanın bir numaralı bitkisi olan; namı değer ölümsüzlük bitkisi aloe vera uykunuza güzellik ve şifa katar.
Her Uyku Pozisyonunda Rahat İster yan ister sırt üstü isterseniz de yüzüstü yatın Uykucu Elite Pillow yatak her uyku pozisyonunda rahat etmeniz için tasarlanmıştır.
Tek Taraflı Kullanım Dayanıklı iç malzemesiyle Uykucu Elite Pillow size uzun yıllar kolay kullanım sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

İçerisinden çıkan özel aparatı ile tek hamlede kolayca paketinden çıkartabilirsiniz. Düz bir zeminde 2 saat içinde kullanıma hazır hale gelecektir. Yaklaşık 24 saat içerisinde tam formunu alan yatağınızı güvenle kullanabilirsiniz. 3-6 ayda 1 yatağınızı ters yüz etmeniz gerekir

Hayır. Uykucu Fresh Bliss bu işlem için özel olarak hazırlanır. Çanta tasarımı teslimat sırasında yaşanabilecek her türlü durum için özel olarak hazırlanmış ve yatağınıza uygun olarak tasarlanmıştır.. Yatağınız kendi çantasında güvende!

Yatağınızı çıkartırken yatağınızın dokusuna, kumaşına, malzemelerine zarar vermemek için ambalajına ekstra dikkat ederek açınız. Ambalajı açmak için ürün ile gönderilen özel aparat haricinde keskin bir alet kullanmamaya özen göstermeniz tavsiye edilir.

Yatağınızı ambalajından ilk çıkarttığınızda kumaşında kırışıklıklar ile karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte paket açıldıktan sonra yatağınızın orijinal haline ulaştığı ilk anlarda yaylardan ses gelebilmektedir. Bu iki durum da oldukça normaldir. Endişe etmeden düz bir zeminde yatağın olması gereken forma ulaşması için belirtilen süre kadar bekleyiniz. Yatağınızı hızlıca kullanmak istiyorsanız yaklaşık 1 saat içinde %50 formuna ulaşır, tam formu için 24 saatlik bir süre gerekir.

Uykucu Fresh Bliss yatağınızın garanti süresi 2 yıldır. Yatsan CRM Sistemine kaydolarak yatağınızın garantisini 2 yıldan 5 yıla uzatabilirsiniz. Garantinizi uzatmak için linke tıklayabilirsiniz; https://perm.mobilpark.biz/Customer/IndexEmpty?permitRequestFormId=155

Uykucu Fresh Bliss yatağınız satın aldığınız günden sonraki 2-7 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Size teslim edilme süresi kargo firmasına göre değişkenlik gösterebilir.

Uykucu Fresh Bliss yatağınızın garantisi satın aldığınız andan itibaren garantiniz başlar.

Kullanım talimatın da yazıldığı şekilde; 30 derecede yıkanabilir, Düşük devirde kurutulabilir ve ürünün daha uzun ömürlü olması için kuru temizleme önerilir.. Ütülenmez ve ağartıcı kullanılmaz.

Kendiniz için uygun olan yatağı seçmek zorlayıcı bir süreç olabilir. Bu süreçte “yatak danışma hattı” üzerinden randevu oluşturarak, uyku danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz.

Hayır, iade için kargoya gitmeniz gerekmez. Herhangi bir sebepten dolayı yatağınızdan memnun değilseniz, yatak size ulaştıktan sonra 14 gün içinde yatağınızın iadesi hijyen kuralları gereği belirlenmiş şartlarda mümkündür. Hijyen kuralları gereklerini yerine getirdiğinize eminseniz Yatsan online satış birimine (onlinesatis@yatsan.com) e mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz. İadeniz için ön onay verildiğinde anlaşmalı lojistik firmamız evinizden gelip iade ürünü alacaktır.

Ürün hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda değilse ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İadeler mutlaka faturasıyla iade formu eksiksiz doldurularak ve yatak dikkatlice paketlenerek anlaşmalı lojistik firması ile gönderilebilir. Yatağınızı iade ederken düzgünce paketlendiğine emin olmalısınız, aksi halde paketlenmemiş yatağın iadesini lojistik firması kabul etmeyecektir.

Hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda olmayan, özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan, lekeli, yırtık ya da deforme olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bununla birlikte etiketlerinde sorun bulunan, hijyen kurallarına uymayacak olan ürünlerde iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.

Yataklardaki hijyen kuralları; tüm orijinal etiketler yerinde olmalı, yatağınız yıpranmamış, zarar, görmemiş, lekelenmemiş ve yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş olmalıdır.

Evet, tabii ki güvenlidir. Özel yapısı ve bileşenleri ile 7’den 70’e herkes için uygun ve güvenilirdir.

Uykucu Fresh Bliss yatağın bileşenleri sayesinde tüm uyku pozisyonlarına uyum sağlayarak konforlu bir uyku sağlar.

Herhangi bir sebepten dolayı yatağınızdan memnun değilseniz, yatak size ulaştıktan sonra 14 gün içinde yatağınızın iadesi hijyen kuralları gereği belirlenmiş şartlarda mümkündür. Hijyen kuralları gereklerini yerine getirdiğinize eminseniz Yatsan online satış birimine ( onlinesatis@yatsan.com ) mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz. İadeniz için ön onay verildiğinde anlaşmalı lojistik firmamız evinizden gelip iade ürünü alacaktır. Yataklardaki hijyen kuralları; tüm orijinal etiketler yerinde olmalı, yatağınız yıpranmamış, zarar, görmemiş, lekelenmemiş ve yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş olmalıdır. Ürün hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda değilse ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İadeler mutlaka faturasıyla iade formu eksiksiz doldurularak ve yataklar dikkatlice paketlenerek anlaşmalı lojistik firması ile gönderilebilir. Yatağınızı iade ederken düzgünce paketlendiğine emin olmalısınız, aksi halde paketlenmemiş yatağın iadesini lojistik firması kabul etmeyecektir.

yatsan.com üzerinden verdiğiniz siparişler 2-7 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo - lojistik firmalarına teslim edilir. Genel kampanya dönemleri, kargo firmalarının yoğunluğu ve bulunduğunuz bölgeye göre teslimat tarihleri değişiklik gösterebilir. Hafta sonu veya resmi tatillerde verdiğiniz siparişler ilk iş günü işleme alınmakta ve sizin için hazırlanmaktadır. Stokta bulunmayan yatak ürünlerimiz ise sizin için üretilir ve 30 gün içerisinde anlaşmalı firmalara teslim edilir.

Yatsan olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

 • Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı
 • Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.
 • Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.
 • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
 • Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Yatsan olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

 • Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı
 • Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.
 • Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.
 • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
 • Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınır.

Teslimat süreleri:

Stoklarımızda bulunan yataklar için teslimat süresi 12 iş günüdür.

Stoklarımızda bulunmayan yataklar sizin için üretilir ve teslimat süresi 17 iş günüdür.

Yatsan.com’da geçerli 9 taksit imkanı!

TAKSİT ORANLARI

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 6310,00 TL x 1
  • 6.310,00 TL
  • 3155,00 TL x 2
  • 6.310,00 TL
  • 2103,33 TL x 3
  • 6.310,00 TL
  • 1577,50 TL x 4
  • 6.310,00 TL
  • 1128,33 TL x 6
  • 6.310,00 TL
  • 770,80 TL x 9
  • 6.310,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 6310,00 TL x 1
  • 6.310,00 TL
  • 3155,00 TL x 2
  • 6.310,00 TL
  • 2103,33 TL x 3
  • 6.310,00 TL
  • 1577,50 TL x 4
  • 6.310,00 TL
  • 1128,33 TL x 6
  • 6.310,00 TL
  • 770,80 TL x 9
  • 6.310,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 6310,00 TL x 1
  • 6.310,00 TL
  • 3155,00 TL x 2
  • 6.310,00 TL
  • 2103,33 TL x 3
  • 6.310,00 TL
  • 1577,50 TL x 4
  • 6.310,00 TL
  • 1128,33 TL x 6
  • 6.310,00 TL
  • 770,80 TL x 9
  • 6.310,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 6310,00 TL x 1
  • 6.310,00 TL
  • 3155,00 TL x 2
  • 6.310,00 TL
  • 2103,33 TL x 3
  • 6.310,00 TL
  • 1577,50 TL x 4
  • 6.310,00 TL
  • 1128,33 TL x 6
  • 6.310,00 TL
  • 770,80 TL x 9
  • 6.310,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 6310,00 TL x 1
  • 6.310,00 TL
  • 3155,00 TL x 2
  • 6.310,00 TL
  • 2103,33 TL x 3
  • 6.310,00 TL
  • 1577,50 TL x 4
  • 6.310,00 TL
  • 1128,33 TL x 6
  • 6.310,00 TL
  • 770,80 TL x 9
  • 6.310,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 6310,00 TL x 1
  • 6.310,00 TL
  • 3155,00 TL x 2
  • 6.310,00 TL
  • 2103,33 TL x 3
  • 6.310,00 TL
  • 1577,50 TL x 4
  • 6.310,00 TL
  • 1128,33 TL x 6
  • 6.310,00 TL
  • 770,80 TL x 9
  • 6.310,00 TL
 • Diğer Kartlar
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 6.310,00 TL
  • 6.310,00 TL