Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.

Yatsan Ürün Rehberi | Yatsan

Tempur Yataklar 10 yıl sınırlı garanti sunar.

Sınırlı Garanti:
İlk 5 yıl boyunca müşteriden bir ücret talep etmeksizin garanti şartları geçerlidir.Tempur marka yatak kılıflarının garanti süresi 2 yıldır. Satın alma tarihinden 5 yıl sonra, teknik servis tarafından üründe işçilik veya malzeme kaynaklı bir hata tespit edilmesi halinde, yeni yatağın fiyatının belirli bir oranını ödenmesi şartıyla değiştirilmek istenen yatağa denk yeni bir yatak verecektir. 5-10 yıllar arası müşteriden alınacak oran tablosu aşağıdaki gibidir:
 
 0 ila 5 yıl – Ödeme yok.
 6 Yıl - Güncel Önerilen Perakende Fiyatının (ÖPF) %10’unu müşteri öder.
 7 Yıl - Güncel ÖPF’nin %20’sini müşteri öder.
 8 Yıl - Güncel ÖPF’nin %30’unu müşteri öder.
 9 Yıl - Güncel ÖPF’nin %40’ını müşteri öder. 
10 Yıl - Güncel ÖPF’nin %50’sini müşteri öder.

Tempur ürün bakımı ve kullanımı.

TEMPUR marka yatak satın aldığınız için teşekkür eder, TEMPUR yataklarının sağladığı inanılmaz rahatlığın keyfini çıkaranların arasına katıldığınız için sizi tebrik ederiz.
TEMPUR tecrübesinin ne demek olduğunu anlamak için lütfen aşağıda yazanları okuyun.

Genel özellikleriyle TEMPUR
TEMPUR yataklar kilonuza ve vücut sıcaklığınıza göre değişim gösteren yataklardır. Vücut şeklinize mükemmel bir şekilde adapte olur.
TEMPUR malzemelerinin ‘visco elastik’ özellikte olmasının anlamı, yatağın kullanımdan sonra orijinal şekline dönmesi anlamına gelir. Yatak orijinal şekline dönerken geçen süre oda sıcaklığına bağlıdır. Buna bağlı olarak TEMPUR yataklar düşük sıcaklıklarda daha sert, yüksek sıcaklıklada daha yumuşak bir his verir. TEMPUR malzeme, baskı noktalarını minimize eder ve uyurken yatak üstünden yuvarlanmaları ve dönmeleri en düşük seviyeye indirir.

Taşıma ve depolama
Ulaşım sırasında yatak orijinal şekli dışına çıkabilir. TEMPUR malzemeden yapılmış olan yatak, normal oda sıcaklığına geri döndüğü zaman basit bir şekilde yatak örtüsünü düzleştirmeniz ve elinizle istenen simetrik şekli vermeniz yeterli olur.
Aşağıda, TEMPUR marka ürünlerin taşınması, hareket ettirilmesi ve depolanması sırasında uygulanması gereken hususları bulabilirsiniz.
TEMPUR yataklar orijinal ambalajında olacak şekilde düz bir şekilde depolanıp saklanmalıdır.
TEMPUR yatak üstü süngerleri hem silindir bir şekilde sarılıp hem de düz bir şekilde saklanabilir. Eğer hava sıcaklığı TEMPUR yatak üstü süngeri rulo halinde sarılırken yırtılma ya da çatlamalara yol açabilecek kadar soğuk ise yatak üstü süngerinin sarılmaması gerekir.
TEMPUR yatakların visco elastikliği sebebiyle birleşik yataklarda hem de rulo halinde sarılabilen yatak üstleri taşıma ya da depolama sırasında sıkışıp baskıya maruz kalabilir. Bu normal bir durumdur ve yatak oda sıcaklığında bir süre kullanıldıktan sonra original boyutuna geri dönecektir.
TEMPUR yastıklar tercihen orijinal şeklinde saklanmalıdır. Bununla beraber TEMPUR Seyahat Yastığı gibi ürünler taşınırken rula haline getirilip çantaya konulabilir. (Çanta sadece çanta taşınırken kullanılmalı ve yastığın kalıcı olarak deforme olmasının önüne geçilmelidir.)
TEMPUR ürünler sadece kuru ortamlarda saklanmalıdır. (Ortamdaki maksimum nem %65)
Tüm ürünler orijinal şekliyle saklanmalıdır. Genel olarak TEMPUR ürünler bir yere dayanmamalı ya da şeklini tehlike atacak bir baskıya maruz kalmamalıdır.
Bir kaç aylık kullanımın sonunda yatak malzemesi daha kolay şekil alan ve vücut sıcaklığınıza daha hızlı bir şekilde cevap verir hale gelir.
Ürün bir kez ambalajından çıktıktan sonra kendine has karakteristik bir kokusu olabilir. Bu koku tamamen zararsızdır ve kısa bir kullanımdan sonra ortadan yok olur. Bu kokunun hızlı bir şekilde yok olmasını isterseniz yatağı kullanmadan önce havalandırın.

Yastıklar
Bir çok yastık kılıfı çıkartılıp yıkanabilir. Bu durumdan çok emin değilsiz lütfen kılıf içindeki etikette yer alan talimatları uygulayın.

Kaymaz tabanlar
Birkaç adet TEMPUR ürünü, altında yer alan kaymaz tabanlara sahiptir. Bu taban ürünün kullanılırken sabit bir şekilde kalmasını sağlar ve kaymasını engeller. Kaymaz taban malzemenin özellikleri yatak kılıfı malzemesi ile aynı değildir.

Döndürmeye ya da ters düze etmeye ihtiyacı olmayan yataklar
TEMPUR yatakları döndürmek, çevirmek ya da ters düz etmek gerekli değildir çünkü Tempur orijinal şekline kendiliğinden geri döner. 

CE İşaretler/Uyarılar 
Elektrikli Cihazlar
TEMPUR yatakları kullanırken elektrikli battaniye ya da ısıtıcı taban kullanılması tavsiye edilmez. Yatak en iyi şekilde kullanıcının vücut sıcaklığına göre çalışır. Bununla beraber kullanıcı hala elektrikli battaniye kullanmak istiyorsa,kişi elektrikli battaniyenin altında değil üstünde kullanması önerilir.
Lütfen küçük çocukları ve bebekleri TEMPUR yatağın üzerinde tek başına bırakmayın. Yatak üzerinde hareket edip dönmek konusunda sıkıntı yaşayabilirler.

Sıvılar
TEMPUR yastıkları saçınız ıslakken kullanmayın aksi takdirde yastık süngeri zarar görebilir. 

Temizlik ve bakım
TEMPUR malzemeleri yıkanmaz ya kuru temizleme yapılmaz. TEMPUR ürününü temizlemek için kılıfından çıkarıp havalandırmak gerekir ya da iyice sıkılmış bir bez ile lekeli ve kirli kısımlar silinebilir.
TEMPUR ürünleri her türlü rutubeti ortadan kaldırmak için düzenli olarak havalandırılmalıdır. TEMPUR yataklar daima havalandırılmış yüzleri üstüne konulmalıdır. Örneğin bahar aylarında toplanan rutubetten kurtulmak için havalandırmak gibi...

2017 Tempur Koleksiyonu Ürün Bakım Talimatları (ROW)

Yatak kılıfı bakımı
Bu bilgi QuickRefresh™ model örtülerİ, yatak örtülerini ve örtüleri ilgilendirmektedir.

Ana Hususlar:
Yumuşak kumaş üst kısım fermuarları sayesinde çıkartılabilir.
Yatak kılıfı =  Örtü içindeki gri renkteki kumaş kısıma dikilmiş haldedir.
Örtü = Bu örtü sadece Supreme serisi yataklarda çıkartılabilmektedir. 

TEMPUR STANDARD Yıkama talimatları
TEMPUR Luxe (H30cm) STANDARD
Contour/Sensation/Cloud
Hem Quick Refresh kılıf (üst kılıf) hem de yatak kılıf çıkartılıp 60 derecede yıkanabilir.
TEMPUR Elite (H25cm)STANDARD
Contour/Sensation/Cloud
Hem Quick Refresh kılıf (üst kılıf) hem de yatak kılıf çıkartılıp 60 derecede yıkanabilir.
TEMPUR Supreme (H21cm) STANDARD
Contour/Sensation/Cloud
Kılıf çıkartılıp 60 derecede yıkanabilir.
TEMPUR® CoolTouch™ Yıkama talimatları
TEMPUR Luxe (H30cm) CoolTouch
Contour/Sensation/Cloud
Hem Quick Refresh kılıf (üst kılıf) hem de yatak kılıf çıkartılıp 60 derecede yıkanabilir.
TEMPUR Elite (H25cm) CoolTouch
Contour/Sensation/Cloud
Hem Quick Refresh kılıf (üst kılıf) hem de yatak kılıf çıkartılıp 60 derecede yıkanabilir.
TEMPUR Supreme (H21cm) CoolTouch
Contour/Sensation/Cloud
Kılıf çıkartılıp 60 derecede yıkanabilir.
HYBRID STANDARD Yıkama talimatları (sıcaklık detayları dahil)
HYBRID Luxe (H30cm) STANDARD Hem Quick Refresh kılıf (üst kılıf) hem de yatak kılıf çıkartılıp 60 derecede yıkanabilir.
HYBRID Elite (H25cm) STANDARD Hem Quick Refresh kılıf (üst kılıf) hem de yatak kılıf çıkartılıp 60 derecede yıkanabilir.
HYBRID Supreme (H21cm) STANDARD Kılıf çıkartılıp 60 derecede yıkanabilir.
HYBRID COOLTOUCH™ Yıkama talimatları
HYBRID Luxe (H30cm) CoolTouch Hem Quick Refresh örtü (üst örtü) hem de yatak örtüsü çıkartılıp 60 derecede yıkanabilir.
HYRBID Elite (H25cm) CoolTouch Hem Quick Refresh örtü (üst örtü) hem de yatak örtüsü çıkartılıp 60 derecede yıkanabilir.
HYBRID Supreme (H21cm) CoolTouch Kılıf çıkartılıp 60 derecede yıkanabilir.

Hem QuickRefresh™ kılıflar hem de yatak kılıfları ve diğer tip kılıflar çıkartılıp yıkanabilir. Eğer yıkama talimatlarından çok emin değilseniz lütfen kılıfın içinde bulunan etikete bakın. TEMPUR materyalinizin üstüne herhangi bi sıvı dökmeyin çünkü TEMPUR malzemenin içine asla su ya da başka bir sıvı girmemelidir.

Sırasıyla
1-60 derece ya da altında bir derecede yıkayın.
2-Beyazlatıcı kullanmayın.
3-Çamaşır makinesinde kurutmayın.
4-Ütülemeyin.

Yedek QuickRefresh™ Kılıflar
Yeni bir QuickRefresh™ kılıfa ihtiyaç duyduğunuzda satın alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçip bir fiyat alabilirsiniz. Bu ürünlerin siparişi ayrı olarak verilir ve ürünün teslimatı 12 haftayı bulabilir.

Visco nedir?

Benzersiz yapısı sayesinde bedenin ağırlığına ve şekline göre kendini ayarlayabilen ve üzerindeki baskı kalkınca orijinal biçimine dönen bir malzemedir. Üstün teknoloji ürünü Visco dolgu malzemesi hafızalı sünger olarak da tanımlanır. Kan dolaşımını rahatlatır, uyku kalitesini yükseltir. Uyku sırasında istenmeyen dönme hareketlerini azaltır. Dinlenmiş olarak uyanıp güne zinde başlamanızı sağlar. Bel, boyun ve sırt ağrılarının giderilmesinde de etkilidir.

Lateks nedir? Talalay Lateks nedir?

Lateks, Güney Amerika’da yetişen kauçuk ağacının sütünden elde edilir. Belirli işlemlerden sonra önce köpüğe sonra yatağa dönüştürülür. Esnek ve darbe emicidir. Kas yapısı üzerinde rahatlatıcı ve dinlendirici bir etkisi vardır. Çiftler için idealdir çünkü lateksin hareket emici özelliği sayesinde partnerinizin kıpırdanmasından rahatsız olmadan uyuyabilirsiniz. Teri emer, koku yapmaz. Yapısında bulunan hava kanalları doğal klima işlevi görür. Koku ve mantar oluşmasını önler. Mikrop ve akarların oluşumunu engeller. Kauçuk ağacından üretilen tamamen doğal bir malzeme olan Talalay Lateks ise iki aşamalı işlemden geçirilerek daha homojen bir yapı kazanır. Böylece yatağın tüm yüzeyi aynı rahatlığı verir. Daha fazla gözeneğe sahip olması nedeniyle hava sirkülasyonunu artırmanın yanı sıra vücudun ihtiyacı olan ergonomik desteği kusursuz bir şekilde sağlar. Özel işlemden geçirilerek hava geçirgenliği 4 kat artırılmıştır. Yatak içinde bakteri üremesini engeller. Yatak içerisinde hava dolaşımını sağlayıp sıcaklığı dengeleyerek sağlıklı bir uyku ortamı sağlar. Vücudun şeklini alarak her noktadan destekler ve gece boyunca bedenin tüm hareketlerine uyum gösterir.

Online Alışverişten Satın Aldığım Üründe Evde 100 Gün Deneme Nasıl Çalışır?

Evde 100 Gün Deneme kapsamında yalnızca yataklarımızda (bebek yatakları hariç) geçerli olmak üzere değişim hakkınız bulunuyor. Yatsan markalı yataklarımızın 100 günlük kullanım süresi içinde olmak şartıyla, vücut yapınıza uyum sağlamaması ve tüketici kaynaklı bir kusur olmaması durumunda perakende satış fiyatının %15’i tutarında bir kesintiye uğrayarak farklı bir yatak ile değişiminin mümkün olduğu kabul edilmektedir. Ayrıca Yatsan markalı olmayan yataklarımız için; 30 günlük kullanım süresi içinde olmak şartıyla, vücut yapınıza uyum sağlamaması ve tüketici kaynaklı bir kusur olmaması durumunda ürünün perakende liste satış fiyatının %15’i tutarında, 30.günden itibaren 100.güne kadar olan süreçte ise yine vücut yapınıza uyum sağlamaması ve tüketici kaynaklı bir kusur olmaması durumunda ürünün perakende liste satış fiyatının %25’i tutarında kesintiye uğrayarak değişim yapılması mümkündür. Değişim talebinizi onlinesatis@yatsan.com’a mail atarak belirttikten sonra ürününüz evinizden alınıp fabrikamıza teslim edilir. Ürün fabrikamıza ulaştığında kapsamın gerekliliklerini yerine getiriyorsa kesinti bedeli yansıtılarak kalan tutar www.yatsan.com hesabınıza hediye çeki olarak yüklenir. Hediye çekiniz ile online mağazamızdan yeni bir yatak siparişi oluşturabilirsiniz. Değişim kapsamında alacağınız yeni yatağınızın tutarı hediye çeki tutarı ile eşit ya da daha yüksek bir tutarda olmalıdır. 100 gün denemeye bağlı değişim garantisinden tüketici aynı ürün için en fazla 2 kez yararlanabilir.

Evde 100 Gün Deneme Seçeneği Satışta Kabul Olmama Durumu Bulunuyor Mu?

Evet, bulunuyor. Tıpkı iade süreçlerindeki koşullar gibi Evde 100 Gün Deneme Seçeneğinin geçerli olması için şartlar bulunuyor. Bu şartlar yerine getirilmiyorsa Evde 100 Gün Deneme Seçeneği uygulanmıyor.

Evde 100 Gün Deneme Seçeneğinin Geçerli Olmadığı Durumlar Neler?

Tüketici kaynaklı olarak yatakta yırtık, yarık, yanık, sıvı ile temas vb. durumlar bulunduğunda Evde 100 Gün Deneme Seçeneği ve İade uygulanmaz. Hijyen kurallarının her biri önemle kontrol edilir. İade koşullarında geçerli olan tüm “hijyen vb.” odaklı kurallar Evde 100 Gün Deneme seçeneği için de geçerlidir. Detaylı bilgi için online satış hattı ve iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Yatak rotasyonu ne işe yarar? Ne kadar süre içinde yapılmalıdır?

Yatak rotasyonu yatağınızın ömrünü uzatır. Her 3 ayda bir yatağınızı çevirmeniz gerekir. İlk 3 aydan sonra ilk rotasyon işlemi olarak ayakucunu başucuna döndürün. 3 ay bu şekilde kullandıktan sonra yatağın diğer tarafını çevirin. Bir 3 ay da bu şekilde kullandıktan sonra yine ayakucunu başucuna çevirin. Böylece yıl içinde yatağınızın tam 1 tur rotasyonunu sağlamış olursunuz.

Multispring yay sistemi nedir? Diğer yay sistemlerinden farkı nedir?

Yatağın hemen alt kısmında yer alan Multi Spring yay sistemi basıncı en aza indirgeyerek beden için en uygun ergonomik sertliği sunar. 183m2 adet çoklu yay sayesinde bedene her pozisyonda en ideal anatomik ve ortopedik desteği sağlar. Isıl işlem görmüş teller kullanılarak yatak çöktü derdine çözüm olarak tasarlanan bu sağlam ve dayanıklı sistem, ekstra yay adediyle, vücut ağırlığını tüm yüzeye yayarak bedene baskıyı azaltır. Arttırılmış yay adediyle adeta daha fazla nefes alan yatak diğer yataklara göre daha uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Pocket yay sistemi nedir? Diğer yay sistemlerinden farkı nedir?

Yayların tek tek birbirine bağlı kumaş torbalar içerisine yerleştirilmesinden oluşur. Yaylar birbirinden bağımsız hareket eder ve üzerlerinde oluşan basınç miktarına göre tepki verir. İnsan anatomisine uygun olarak 5 bölgeye dizilmiş farklı çaplarda teller ve farklı sertlikteki zone yaylar sayesinde omuz, bel omurları ve kalça bölgesini ayrı ayrı destekler. Vücut ve omurga yapısına en uygun desteği sağlar. Ana destek malzemesine ek olarak her iki tarafta çifter kat kullanılan yay dizilimleriyle ekstra konfor sağlar. Bu sayede yatak çift taraflı kullanıldığında da yatak yüzeyi 5 zone özelliğini korumaya devam eder. Elde edilen ergonomik yatak yüzeyi sayesinde kan akışı düzenlenir, istem dışı hareketler en aza iner. Normal yaylardan iki kat daha uzun ömürlüdür.

Özel ölçü yapılıyor mu?

İleri teknolojileriyle seri üretimin yanında, butik üretim anlayışına sahip olan Yatsan’da özel ölçü seçenekleri bulunur ve özel sipariş üzerine çalışılır.

Mekanizmalı ürününüz var mı? Varsa hangi yataklarla kullanılabilir?

Bedeninize gereken tüm rahatlığı sunmak üzere tasarlanan mekanizmalı ürünlerimiz Present ve Bentley elektro bazalardır. Eklemli mekanizma sayesinde yatağınızı, dilediğiniz yatış pozisyonuna getirebilirsiniz. Mekanizmalı ürünlerimiz yalnızca visco ve lateks yatak modelleriyle birlikte kullanılabilir.

Technogel yastık nasıl bir üründür?

Technogel yastık, üç boyutlu molekül değişim teknolojisiyle elde edilen özel jelin visco malzemeyle birleştirilmesiyle üretilmiştir. Baş ve boyun bölgesine kusursuz bir ergonomik destek sağlar. Omurgayı yatarken optimum konumda tutmak ve yaz aylarında sıcaktan etkilenen ense ve saçları keyifli bir serinliğe kavuşturmak üzere tasarladığımız Technogel yastıklar, ısı dengesini ayarlar; hoş bir serinlik sunarak vücut sıcaklığını düşürmeye yardımcı olur.

Bambu kılıf yıkanabilir mi?

Fermuarı sayesinde kolayca takılıp çıkarılan bambu kılıf 30 derecede yıkanabilir.

Döşemeli ürünlerde renk seçeneği var mı?

Fabrikasyon teknolojileriyle butik üretim anlayışına sahip olan Yatsan’da döşemeli ürünler için yaklaşık 300 farklı renk seçeneği bulunmakta ve kumaş, deri, süet vb. seçenekler sunulmaktadır.

Yatak Pedi ne işe yarar?

Uykusunun değerini bilenlerin çok işine yarar. Yatakta ekstra rahatlık için yumuşak dokusu ile çok daha konforlu ve sağlıklı bir uyku ortamı sunarak, çok daha keyifli bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlar. Özellikle İskandinav ülkelerinde yaygın olarak kullanılan yatak pedi, yataktan bağımsız yapısı ile bedene tam uyum sağlar; benzersiz bir rahatlık sunarak daha dinç uyanmanıza da katkıda bulunur. Vücudun yatay konumdayken ihtiyaç duyduğu desteğin sağlanmasını kolaylaştıran yatak pedi, uyku esnasında sağa sola dönmeleri azaltır ve uyku kalitenizi arttırır. Aynı zamanda yatağın ömrünü de uzatan yatak pedi, eskisi kadar konforlu olmayan yatağınızın performansını arttırmak için de mükemmel bir çözümdür. Bambu, pamuk, lateks, visco gibi farklı dolgu malzemeleriyle üretilen yatak pedlerinden kendinize uygun olanı seçerek, mevcut yatağınızı değiştirmeden uyku kalitenizi arttırabilirsiniz.

Latalı Baza Nedir? Ne amaçla kullanılır?

Isıl işlemden geçirildikten sonra birbirine paralel olarak yerleştirilen dar ve kalınca tahtalardan oluşan bazalara latalı baza denir.  Yatağınıza esnek ve dinamik bir zemin sunan latalı bazanın yay şeklindeki yapısı, yatağın hava almasını kolaylaştırır. Hava dolaşımı arttığı için yatağın ömrü de uzar. Ayrıca yatakta nem, rutubet ve bakteri oluşumunu önler. Genel olarak yaysız yataklar için önerdiğimiz latalı bazalar, yatağın esnekliğini artırdığı için ekstra konfor hissi verir. Visco ve Lateks yataklarla mükemmel uyum sağladığı gibi diğer dolgu malzemeleriyle üretilmiş yataklarda da rahatlıkla kullanılabilir. 
Yatsan’da bulabileceğiniz Latalı Baza modelleri: Bianca Sandıklı Baza, Luna, Coffre, Tresor... 

 

La-z-boy Sınırlı Garanti

LA-Z-BOY, BU ÜRÜNDE TÜKETİCİYE AŞAĞIDAKİ ŞARTLARDA SINIRLI GARANTİ SAĞLAMAKTADIR
1.Yaslanmayı sağlayan metal ileri/geri hareket eden mekanizmanın, malzeme ve/veya işçilik kaynaklı kusurlara karşı garanti süresi üretim tarihinden itibaren 10 yıldır. (2. Maddede yer alan garanti mekanizmayı içermez.)

2.Elektrikli motorun, elektrikli parçaların ve elektrikle kumanda edilen kaldırma ve döndürme mekanizmalarının, malzeme ve/veya işçilik kaynaklı kusurlara karşı garanti süresi üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

3.İskeletin tüm parçalarının ve yayların, malzeme ve/veya işçilik kaynaklı kusurlara karşı garanti süresi üretim tarihinden itibaren 10 yıldır.

4.Diğer bütün parçaların malzeme ve/veya işçilik kaynaklı kusurlara karşı garanti süresi üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

5.GARANTİ KAPSAMI

Garanti yalnızca orijinal alıcının kişisel, ailevi veya ev ortamına yönelik amaçları için ve kapalı mekânda kullanılan ürünlerde meydana gelen kurulumları kapsar. Ürünlerin kiralanması durumunda, iş ya da ticari amaçlı ortamlarda/şartlarda, dış mekanlarda kurumsal kullanımı, son tüketicilere ya da benzer şekillerde kullanımı kapsamaz.


6.TALEP VE ÇÖZÜM SÜRECİ

Garanti talebinde bulunabilmek için YATSAN ile irtibata geçin. Başvurunuz sırasında ürünün faturasını ibraz etmeniz gereklidir. Garanti kapsamında olan parçaların onarımı veya değişimi, uygun bulunduğu takdirde YATSAN tarafından yapılacaktır

Bu sınırlı garanti, size yasalar ve tüketici mevzuatı kapsamındatanınan haklara ek olarak, belirli yasal haklar verir. Bu sınırlı garantinin hükümleri veya etkinliği ilgili tüm sorularınızı bize danışabilirsiniz.