Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.

Kullanışlı ve Rahat Otel Ürünleri | Ücretsiz Kargo

Otel Yatakları
OTEL YATAKLARI
Otel yatak tipleri ve otel yatak fiyatları için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz
Otel Bazaları
OTEL BAZALARI
Otel misafirlerinin memnun ayrılmasına katkıda bulunacak özel tasarım otel tipi baza modellerini kataloğumuzdan da inceleyebilirsiniz
Otel Ekstra
OTEL EKSTRA
Tekerlekli bebek beşiği, katlanabilir yatak veya dikey baza gibi pratik mekanizmaları sayesinde otel çalışanlarının da işini kolaylaştırır
Otel Ekstra
REFERANSLARIMIZ

Deliksiz bir uyku çekip zinde uyanan konuklarınızın memnuniyeti katlanır.

 

Her otel konuklarını ağırlarken memnuniyetlerini düşünür, kalış süresi boyunca rahat etmelerini ister. Ancak müşteri memnuniyeti için sadece prestij ve hizmet yetmez. Başta şahane bir yatak olmak üzere tüm tesisi mükemmel otel ürünleriyle donatmış olmanız gerekir. Çünkü otelde konaklayan herkes, kalış süresi boyunca eksiksiz hizmet bekler ve kusursuz bir uyku deneyimi yaşamak ister. Yüksek beklentileri karşılamak oldukça zor bir iştir ama yatırımınızı doğru ürün seçimlerine yaparsanız işiniz epey kolaylaşır.

 

Tesisinizde ağırladığınız konukların memnun ayrılmasının sizin için ne denli önemli olduğunun farkındayız. Bu farkındalıkla geliştirdiğimiz otel ürünleri serimiz tesisinize konfor, prestij ve mükemmellik kazandıracak otel yatakları, otel bazaları, otel yatak başlıkları, otel yastıkları, yatak koruyucu alezler, katlanabilir yatak, otel lobi koltukları ve komodin modelleri gibi birbirinden özel ürünleri kapsıyor.

 

1974 yılından bugüne, tüm güzel günlerin geceden bas¸lamasını sağlayan Yatsan, sektörün ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan otel yatakları ve diğer otel ürünleriyle de turizmcilerin yanında. Swissotel, Hilton, Maxx Royal, Mardan Palace ve daha pek çok hem ülkenin hem de dünyanın en prestijli otellerinin tercih ettiği marka olmayı başaran Yatsan her yaştan konuğunuzu konfor içinde ağırlamanıza katkıda bulunmak için ayrıcalıklı yatak modelleri, uyku ürünleri ve otel mobilyaları sunuyor.

 

Mükemmeli istemek sizin, beklentilerin ötesindeki tasarımlarla tesisinizi mükemmelikle tamamlamak bizim işimiz...