Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.

Tarihçe

Tarihçe

Dünden bugüne...

 

1974 yılında beklentilerin ötesinde yeni standartlar oluşturma arzusuyla daha konforlu ve kaliteli bir uyku deneyimi sunmayı hedefleyerek yola çıktık. Hedeflerimize ulaşmak için yatırımlarımızı teknolojiye, insan kaynaklarına ve AR-GE çalışmalarına yönlendirdik. 60.000 m2 alana kurulu üretim merkezimiz ve maharetli ustalarımız ile Türkiye'de sektörün sayılı tesislerinden biri olduk.

 

Ülkemiz içinde YATSAN’ı sektörün en bilinen yatak markası haline getirirken, yakından takip ettiğimiz yenilikler ve son buluşların yanı sıra yürüttüğümüz AR-GE çalışmalarımızın verimli sonuçlarını tüm dünya ile paylaşmayı da unutmadık. Uluslararası markalar için sözleşmeli üretimlere başlayarak üretimimizin büyük kısmını ihracata yönelttik.

 

Tempur, Sealy ve Stearn & Foster gibi sektör liderlerinin Türkiye’de exclusive distribütörü, Serta ve King Koil gibi köklü dünya markalarının Avrupa ve Asya’da 10’dan fazla ülkede üreticisi ve dağıtıcısı konumuna ulaştık. Bunların yanında modern konfor anlayışını yansıtan yenilikçi tasarımlarımızla da farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap eden ürün yelpazemize eklemeye devam ettik ve sektöre damgamızı vurmuş olduk.

 

Günümüzde YATSAN; Sadece Türkiye’de 100’e yakın satış noktası bulunan, dünyanın 50 ülkesinde milyonlarca kişinin tercih ettiği ve Swissotel, Hilton, Maxx Royal, Mardan Palace gibi dünyanın en prestijli otel zincirlerinin favorisi haline gelmiş bir marka olarak sizlerin karşısına çıkıyor.

 

Uyku deneyimini ve konfor anlayışını geliştirerek yaşamlara değer katma misyonu ile 1974’den beri uyku kültürüne yön veren, değiştiren ve dönüştüren bir marka olmayı başardık. Tüm dünyada en çok tavsiye edilen uyku deneyimi markası olma gayesini vizyonumuz olarak belirlediğimiz günden beri durmaksızın çalışıyoruz. Vizyonumuzu gerçekleştirmekten ve Yatsan ailesi ile yolu kesişmiş olan tüm misafirlerimizin tavsiyesi olmaktan dolayı gururluyuz. Çünkü çok kıymetli misafirlerimize en iyi uyku deneyimini yaşatmak için çalışmaktan, bir Türk markasını dünyaya tanıttığımızdan dolayı mutluluk duyuyoruz.

 

Sizi de en yakın satış noktamızda mükemmel bir uyku için ihtiyacınız olan konforun yanında yaratıcılığınızı katabileceğiniz yenilikçi tasarımlar sunarak sizleri layıkıyla yaşamaya davet ediyoruz.

 

Çünkü siz en iyisini hak ediyorsunuz…