Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.

Uykucu Chloe Hybrid Lateks Yatak

Ürün Ölçüsü: 140x200 cm Çift Kişilik / Barkod: MM-051004
4,8
(4 Yorum)

Yumuşak Sert

17.230 TL

Boyut/Fiyat

*Baza görsel amaçlı kullanılmıştır.

Teslimat Bilgisi

Tüm Kredi Kartlarına
Taksit İmkanı!

5 Yıl Garanti

Ürün Açıklamaları Yorumlar SSS
Ferah, Dinlendirici Bir Uyku Deneyimi

Chloe Lateks Hybird Yatak, 5 zone pocket yay sistemini lateks ve hybrid konstrüksiyon teknolojisi ile birleşerek farklı konforları bir arada sunar.

5 zone pocket yay sistemi ile vücudun 5 farklı bölgesine farklı yay sertlikleri ile destek sağlayarak tüm uyku pozisyonlarında kesintisiz bir uyku deneyimi yaşatır.

Ekstra hava sirkülasyonu ile gece boyu ferah bir uyku ortamı oluşturarak, hava alan yapısı terlemeyi azaltmaya yardımcı olur. Hayatı özellikle aktif spor ile geçen kişilere uykuda kasların çalışmasına yardımcı olan laktik asit düzenleyici teknolojisi ile destek sağlar.

Tüm uyku pozisyonlarına uyum sağlayan yapısı ile geceden sabaha yenileyici bir uyku sizinle!

Yükseklik
*+2/-2 tolerans payı vardır.
5 Zone Pocket Yay Sistemi
Hybrid Konstrüksiyon
Lateks Konforu
Tek Taraflı Kullanım
Chloe Lateks Hybrid Yatak Kimler İçin Uygun?
 • Yaylı yatakta yatmak isteyen,
 • Orta Sertlikte yatak arayan,
 • Kaslarının uykuda yenilenmesini isteyen,
 • Gün içinde iş tempoları yoğun ve çok yüksek olan,
Neden Chloe Lateks Hybrid Yatak ile tanışmalısın?
 • Uyku boyunca harekete bağlı uyanmaları engellediği,
 • Özel zonlu sünger tasarımıyla vücudunuzun her bölgesine ideal desteği sunduğu,
 • Gym veya yoğun aktivite sonrası ortaya çıkan laktik asit oluşumunu hızla atmaya yarayan özel kumaşı,
 • Omurga sağlınızı koruduğu,
 • Hızlı ve güvenilir teslimatı.
5 Bölgeli Pocket Yay

5 Bölgeli Pocket Yay

Vücut 5 bölgeden yatağa baskı yapar. Bu konuda özel olarak geliştirilen 5 Zone Pocket Yay Sistemi, vücudun 5 farklı bölgesine farklı yay sertlikleri ile destek sağlar. Kan akışını düzenler ve yatay düzlemde vücuda gerekli desteği sağlayarak vücudun istemsiz hareketlerini azaltır. Farklı keseler içerisine yerleştirilmiş yaylardan oluşan bu sistem, farklı kilo, boy ve uyku pozisyonlarına sahip çiftler için kesintisiz bir uyku sağlar. Ve konforu senelerce devam eder.

Ekstra Hava Kanalları

Chloe Lateks Hybrid Yatak, ekstra hava kanalları ile gece boyu ferah bir uyku ortamı oluşturur. Hava sirkülasyonu ile terleme hissini en aza indirmeye yardımcı olur.
Ekstra Hava Kanalları
Lateks

Lateks

Amazon ormanlarında yetişen kauçuk ağacının özünden özel olarak üretilen tamamen doğal bir malzeme olan Lateks, yatak içerisinde hava dolaşımını sağlayarak teri emer ve sıcaklığı dengeleyerek sağlıklı bir uyku ortamı sunar.

Laktik Asit Azaltıcı Kumaş

Özellikle aktif bir hayat süren, spor yapan bireylerin kasları gece uykusu boyunca aktif bir onarım söz konusudur. Kasları su toplar, laktik asit birikmesinden dolayı ağrılı ve hareketli uyurlar. Chloe Lateks Hybrid Yatak, kumaşındaki özel bileşenlerle laktik asit birikmesini önlemeye yardımcı olur ve ağrıların, dönmelerin azaldığı rahat bir uyku sunar.
Laktik Asit Azaltıcı Kumaş
Yorum Yaz
İPTAL
Yorum Yazmak İçin Üye girişi Yapmalısınız !
YORUMLAR ()
 • Yatsan Mükemmel Firma
  Yatsan müşteri ilişkileri personelleri ve müşteri memnuniyeti ahlakını yerlere göklere sığdıramıyorum. Onlara ne kadar övgüde bulunsam az gelir. Her telefonuma, mailime anında dönüş sağlandı. Sağlanan dönüşlerin hepsi çözüm odaklı ve müşteri lehineydi. Bu kadar prensipli ve kurumsal bir ahlaka sahip başka bir firma ile pek az alışverişim olmuştur. Beni hiç mağdur etmediler. Sözlerinin eri, güvenilir insanlar. Onlardan daha vazgeçmem artık. Eş dost tanıdık tanımadık herkese bütün kalbimle tavsiye ediyorum. Hem ürünlerini hem müşteri hizmetlerini. 3 yatak aldım hepsi de birbirinden güzel. Hiç sorun yaşatmadılar. En küçük fiyat değişimini de iade ettiler. Yataklara diyecek hiçbir sözüm yok. Belimde hiç tansiyon ağrı yoktur. Hele imkan olsa da ah bir tempur serisinden alsam. Bugüne kadar taş üstünde yatmışız. Sağol Varol Yatsan ailesi
  S***** S***** 25.11.2023 14:39
 • memnun kaldım
  Merhaba, ürün bir hafta içerisinde elime ulaştı ve roll çantada geldi. Çok kaliteli ve yüksekliği de çok iyi.
  A***** B***** 21.01.2023 11:07
 • Güzel ürün
  Güzel ürün
 • yatak
  Yatak roll çantada geldi. Açılınca hemen normal yatak haline geldi. Bi kere yatınca kalkmak istemiyorsunuz
  Ç***** B***** 17.10.2022 14:18

Sıkça Sorulan Sorular

Yatağınızın bulunduğu çanta içerisinden çıkan özel aparat ile yatağınızı tek hamlede kolayca paketinden çıkartabilirsiniz. Düz bir zeminde 2 saat içinde kullanıma hazır hale gelecektir. Yaklaşık 24 saat içerisinde tam formunu alacaktır.3 ayda 1 yatağın ayakucu kısmıyla baş ucu kısmını döndürmeniz yani ters düz işlemi yapmanız yatağınızın kullanım ömrünü uzatacaktır.
Hayır. Uykucu Fresh Bliss bu işlem için özel olarak hazırlanır. Çanta tasarımı teslimat sırasında yaşanabilecek her türlü durum için özel olarak hazırlanmış ve yatağınıza uygun olarak tasarlanmıştır.. Yatağınız kendi çantasında güvende!
Yatağınızın formunun bozulmaması için roll pack çanta içerisinde maksimum 15 gün boyunca bekletmenizi öneririz.
Yatağınız kesinlikle yıkanmaz ve kuru temizleme yapılamaz. Yatağınızın kullanım ömrünü uzatmak, kirlenmesini engellemek için alezler, çarşaflar vb. ürünlerle kullanabilirsiniz.
Chloe Hybird yatakta çift taraflı kullanım özelliği yoktur. Dayanıklı malzemeleri, mükemmel işçiliği ve yepyeni teknoloji birleşerek yatağınızı mevsimlere değil, kendinize uygun biçimde kullanmanıza olanak sağlar.
Hayır, iade için kargoya gitmeniz gerekmez. Herhangi bir sebepten dolayı yatağınızdan memnun değilseniz, yatak size ulaştıktan sonra 14 gün içinde yatağınızın iadesi hijyen kuralları gereği belirlenmiş şartlarda mümkündür. Hijyen kuralları gereklerini yerine getirdiğinize eminseniz Yatsan online satış birimine ( onlinesatis@yatsan.com ) e mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz. İadeniz için ön onay verildiğinde anlaşmalı lojistik firmamız evinizden gelip iade ürünü alacaktır.
Ürün hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda değilse ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İadeler mutlaka faturasıyla iade formu eksiksiz doldurularak ve yatak düzgünce paketlenerek anlaşmalı lojistik firması ile gönderilebilir. Yatağınızı düzgünce paketlediğinizden ya da paketlendiğinden emin olmalısınız, aksi halde paketlenmemiş yatağın iadesini lojistik firması kabul etmeyecektir.
Yataklardaki hijyen kuralları; tüm orijinal etiketler yerinde olmalı, yatağınız yıpranmamış, zarar, görmemiş, lekelenmemiş ve yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş olmalıdır. Daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan sık sorulan sorular alanını inceleyebilirsiniz.
Hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda olmayan, özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan, lekeli, yırtık ya da deforme olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bununla birlikte etiketlerinde sorun bulunan, hijyen kurallarına uymayacak olan ürünlerde iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.
Chloe Hybird yatağınız satın aldığınız günden sonra 2-5 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kargo teslim süreci yoğunluğa göre değişebilmektedir.
Herhangi bir sebepten dolayı yatağınızdan memnun değilseniz, yatak size ulaştıktan sonra 14 gün içinde yatağınızın iadesi hijyen kuralları gereği belirlenmiş şartlarda mümkündür Hijyen kuralları gereklerini yerine getirdiğinize eminseniz Yatsan online satış birimine ( onlinesatis@yatsan.com ) mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz. İadeniz için ön onay verildiğinde anlaşmalı lojistik firmamız evinizden gelip iade ürünü alacaktır. Yataklardaki hijyen kuralları; tüm orijinal etiketler yerinde olmalı, yatağınız yıpranmamış, zarar, görmemiş, lekelenmemiş ve yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş olmalıdır. Ürün hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda değilse ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İadeler mutlaka faturasıyla iade formu eksiksiz doldurularak ve yataklar dikkatlice paketlenerek anlaşmalı lojistik firması ile gönderilebilir. Yatağınızı iade ederken düzgünce paketlendiğine emin olmalısınız, aksi halde paketlenmemiş yatağın iadesini lojistik firması kabul etmeyecektir.
yatsan.com üzerinden verdiğiniz siparişler 7 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo - lojistik firmalarına teslim edilir. Genel kampanya dönemleri, kargo firmalarının yoğunluğu ve bulunduğunuz bölgeye göre teslimat tarihleri değişiklik gösterebilir. Hafta sonu veya resmi tatillerde verdiğiniz siparişler ilk iş günü işleme alınmakta ve sizin için hazırlanmaktadır. Stokta bulunmayan yatak ürünlerimiz ise sizin için üretilir ve 20 gün içerisinde anlaşmalı firmalara teslim edilir.

 

Yatsan olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

 • Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı
 • Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.
 • Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.
 • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
 • Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Yatsan olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

 • Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı
 • Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.
 • Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.
 • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
 • Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınır.

Teslimat süreleri:

Stoklarımızda bulunan yataklar için teslimat süresi 12 iş günüdür.

Stoklarımızda bulunmayan yataklar sizin için üretilir ve teslimat süresi 17 iş günüdür.

Yatsan.com’da geçerli 9 taksit imkanı!

 • Resmi garanti süresi 2 yıldır ve CRM üzerinden ürün kaydı yaptırıldığında garanti süresi (5) yıl uzar.Garanti sürenizi uzatmak için tıklayın!

TAKSİT ORANLARI

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 17940,00 TL x 1
  • 17.940,00 TL
  • 8970,00 TL x 2
  • 17.940,00 TL
  • 5980,00 TL x 3
  • 17.940,00 TL
  • 4876,09 TL x 4
  • 17.940,00 TL
  • 3392,75 TL x 6
  • 17.940,00 TL
  • 2421,30 TL x 9
  • 17.940,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 17940,00 TL x 1
  • 17.940,00 TL
  • 8970,00 TL x 2
  • 17.940,00 TL
  • 5980,00 TL x 3
  • 17.940,00 TL
  • 4485,00 TL x 4
  • 17.940,00 TL
  • 3392,75 TL x 6
  • 17.940,00 TL
  • 2421,30 TL x 9
  • 17.940,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 17940,00 TL x 1
  • 17.940,00 TL
  • 8970,00 TL x 2
  • 17.940,00 TL
  • 5980,00 TL x 3
  • 17.940,00 TL
  • 4876,09 TL x 4
  • 17.940,00 TL
  • 3392,75 TL x 6
  • 17.940,00 TL
  • 2421,30 TL x 9
  • 17.940,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 17940,00 TL x 1
  • 17.940,00 TL
  • 8970,00 TL x 2
  • 17.940,00 TL
  • 5980,00 TL x 3
  • 17.940,00 TL
  • 4876,09 TL x 4
  • 17.940,00 TL
  • 3392,75 TL x 6
  • 17.940,00 TL
  • 2421,30 TL x 9
  • 17.940,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 17940,00 TL x 1
  • 17.940,00 TL
  • 8970,00 TL x 2
  • 17.940,00 TL
  • 5980,00 TL x 3
  • 17.940,00 TL
  • 4876,09 TL x 4
  • 17.940,00 TL
  • 3392,75 TL x 6
  • 17.940,00 TL
  • 2421,30 TL x 9
  • 17.940,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 17940,00 TL x 1
  • 17.940,00 TL
  • 8970,00 TL x 2
  • 17.940,00 TL
  • 5980,00 TL x 3
  • 17.940,00 TL
  • 4876,09 TL x 4
  • 17.940,00 TL
  • 3392,75 TL x 6
  • 17.940,00 TL
  • 2421,30 TL x 9
  • 17.940,00 TL
 • Diğer Kartlar
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 17.940,00 TL
  • 17.940,00 TL