Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.

Tempur Ürünleri

UYKU ÜRÜNLERİ

HEMEN İNCELE
Tempur Aksesuar

AKSESUARLAR

HEMEN İNCELE
Nasa
MUCİZE GİBİ BİR UZAY TEKNOLOJİSİ

Tempur’un Nasa tarafından astronotlar için geliştirilen ve roket kalkış esnasında kullanılan basınç emici malzemeden imal edilmiş yastıkla başlayan hikayesi günümüzde dünyaca tanınan bir markaya dönüştü. Bu uzay teknolojisi, İsveçli ve Norveçli uzmanların araştırma-geliştirme çalışmalarıyla daha ileri taşınarak mükemmelleştirilip orijinal Tempur malzemesine dönüştürüldükten sonra yataklara ve diğer uyku ürünlerine uygulandı. Vücut ağırlığını yüzeye eşit dağıtırken vücut ısısını da ayarlayan bu eşsiz malzemesi ile Tempur bedene uygun destek ve konfor sağlayarak sağlıklı ve rahat bir gece uykusu için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Ayrıca Tempur ürünleri arasında gün boyu konfor sunan ve bedene destek olan özel terlikler, uyku maskesi, bel desteği gibi çeşitli aksesuarlar da bulabilirsiniz.

Akıllı Tempur Teknolojisi
AKILLI TEMPUR TEKNOLOJİSİ

Vücudunuza anında uyum sağlayan akıllı bir yatağınız olduğunda hayatınızda çok şey değişir. Nasıl rahat ettiğinizi asla unutmayan Tempur yataklarla az uyuduğunuzda bile sabah oldukça dinlenmiş hissedersiniz. Beden üstündeki basıncı emmek üzere özel olarak geliştirilen Tempur malzemesi, visco gözenek yapısıyla en rahat uykulara dalmanızı sağlar.

76 Ülkede En Çok Tercih Edilen Marka
76 ÜLKEDE EN ÇOK TERCİH EDİLEN MARKA

Uzayda başlayan macera, yeryüzünde bilim insanları ve mühendislerin ileri araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla mükemmelliğe ulaşıp TEMPUR teknolojisine dönüştü. NASA onaylı Tempur ürünleri dünya çapında ünlenerek çok sayıda insanı arzuladıkları sağlıklı gece uykusuna kavuşturdu. TEMPUR halen 76 ülkede en çok tercih edilen marka olmayı sürdürüyor.

TEMPUR UYKU TEKNOLOJİSİ

TEMPUR, 30 yıl önce NASA tarafından geliştirildiğinden beri süren ama yorulmak bilmeyen bir kusursuzluk arayışıyla, geceleri mükemmel uyumanızı sağlayacak şekilde tasarlanıp üretiliyor. İnovasyona dayalı bir yaklaşım güden TEMPUR, uykusuna değer verenleri çığır açan bir uyku teknolojisiyle tanıştırıyor. Size özel konfor...

Hareket Serbest!
HAREKET SERBEST!

Yaylı ya da yaysız olsun fark etmez, yatakta hareket ettiğinizde yatağı paylaştığınız kişi rahatsız olabilir. TEMPUR malzeme iç içe geçmiş gözeneklerden oluşan karmaşık bir ağ yapısına sahip olduğu için arasında hava sıkışmaz. Hareket eden bedenin yatağa uyguladığı basınçtan doğan enerjiyi emer emmez orijinal haline geri döner. Böylece çiftler yatakta dönüp dursalar bile, birbirini rahatsız etmeden uyumaya devam edebilirler.

Kişiye Özel Konfor
KİŞİYE ÖZEL KONFOR

En rahat ettiğiniz uyku pozisyonu hangisi olursa olsun, TEMPUR yatak ve yastıklar tam anlamıyla kişiye özel vücut desteği sağlar. Çünkü TEMPUR malzemesi vücut ağırlığına ve ısısına son derece duyarlıdır. Yatağa uzandığınızda vücut ısınız materyalin yumuşamasına neden olur. TEMPUR yatak ve yastıklar vücudun her kıvrımına uyum sağlayıp en çok ihtiyaç duyulan bölgeleri destekleyebilir hale gelir. Bu sayede olağanüstü konforlu ve dinlendirici bir gece uykusuna kavuşabilirsiniz.

TEMPUR FARKI

Tempur’u ayrıcalıklı kılan performans farkıdır. TEMPUR malzemesinin açık hücreli yapısı bedeni sayısız noktadan destekleyerek ideal ve sağlıklı bir uyku ortamı sunar.

Tempur Farkı
1
BOYUN TUTULMASI

Baş ağrılarının en önemli nedeni olan boyun tutulmasını unutabilirsiniz! Çünkü TEMPUR,sunduğu benzersiz formul ve mükemmel uyku konforuyla boyun kaslarındaki gerginliği ortadan kaldırıyor.

2
DOKU ROMATİZMASI

Doku romatizmasını hayatınızdan çıkartabilirsiniz! Çünkü omurga için en doğal yatış TEMPUR sırt ve omuz kaslarındaki gerilmelerin önüne geiyor.

3
SIRT AĞRILARI

Omurga ve vücut için bugüne kadar geliştirilmiş teknolojiler için en doğal yatış pozisyonunu sunan TEMPUR, sırt ağrılarını ve tutulmalarını bir daha tekrarlanmamak üzere hayatımızdan çıkarıyor.

4
EKLEM AĞRILARI

Akıllı teknolojisiyle olması gereken yerde yumuşaklık, olması gereken yerde sertlik sağlayarak vücuda %100 uyum sağlayan TEMPUR, özellikle sert yataklardan kaynaklanan kalça ağrıları ve eklem yanmalarını ortadan kaldırıyor.

5
DİZ AĞRILARI

Basınç ve birbirleriyle olan teması nedeniyle dizlerdeki eklem ağrıları TEMPUR'un basınç azaltıcı formülü sayesinde minimuma iniyor.

6
DOLAŞIM SORUNLARI

Basıncı dağıtan ve dolaşım sistemini düzenleyen formülüyle TEMPUR, basınç sorunlarından kaynaklanan ayak ve ayak bileği şişmesi sorunlarını ortadan kaldırıyor.