Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.

Teslimat Bilgisi

Tüm Kredi Kartlarına
Taksit İmkanı!

Blau Visco Anti Stres Yatak

Yorum (0 Puan)
Ürün Ölçüsü: 150x200 cm Çift Kişilik / Barkod: MM-043704

8.660 TL

10.190 TL

Yatak Sertlik Derecesi

Yumuşak Sert

Boyut/Fiyat

*Baza görsel amaçlı kullanılmıştır.

Ürün Açıklamaları Yorumlar SSS
Dinlendirici Uykuya Merhaba De!
Gün içinde genellikle oturarak çalışan kişilerde yanlış duruş nedeni ile boyun ve omuz bölgesinde ekstra gerginlik ve baskı oluşur. Blau Original Visco yatak ekstra bel/ sırt desteği sunan Postureperfection teknolojisi ile günün çoğunu oturarak çalışanlar için özel olarak tasarlandı. Visco’nun açık hücre yapısı nedeni ile yatağın yumuşaklığı vücut ısınıza ve ortam sıcaklığına göre değişiklik gösterebilir. Sıcak ortamlarda yatağınızın daha yumuşak olduğunu hissedebilirsiniz. Postureperfection teknolojisine ek; visco katmanlar ve stres azaltmaya yardımcı kumaşı ile dinlendirici uyku sizinle... Kesintisiz ve dinlendirici bir uykuya merhaba demeye hazır mısınız?
Yatak ölçülerinde +/- 2 ya da 3 cm’lik ölçü farklılıkları olabilir.
Jel Visco
Stres Azaltıcı Özel Kumaş
Posture Perfection Teknolojisi
BLAU Original Visco Yatak Kimler İçin Uygun?
 • Yoğun ve stresli bir iş temposuna sahip,
 • Günün çoğunluğunu oturarak geçiren,
 • Bel ve sırt bölgelerinde ağrıları yaşayan,
 • Uykusunda stresi geride bırakmak isteyen,
 • İdeal ısıda bir uyku deneyimi arayan,
 • Kesintisiz, dinlendirici bir uykuya merhaba demeyi hayal eden herkes için uygundur.
BLAU Original Visco Yatak ile Neden Tanışmalısınız?
 • Hızlı ve güvenli teslimatı,
 • Kan dolaşımını destek sunarak kaslara ekstra taze oksijen sağlaması,
 • Vücudun ihtiyaç duyduğu noktada ekstra destek sunan Posture perfection Teknolojisi,
 • Jel partiküllü visco ile ideal ısıda ferah bir uyku alanı sunması,
 • Tüm uyku pozisyonlarında sağlıklı uyku sunması,
 • Stres Azaltan Özel Kumaş Teknolojisi sayesinde stresinizi uykuda bırakmanıza yardımcı olması gibi nedenlerden dolayı Blau Visco Yatak ile tanışmalısınız!

BLAU ORIGINAL

VISCO YATAK

Jel Visco
 
 

Visco’nun içerisine yerleştirilen jel kapsüller sayesinde terleme hissi en aza indirgenirken, özel iklimlendirme sağlanarak yatak içerisinde hava dolaşımı sağlanır.

Visco
 

Rahat ettiğiniz uyku pozisyonunu hatırlayan ve size uyum gösteren visco; aynı zamanda kan dolaşımınızı destekleyerek kaslarınıza ekstra taze oksijen sağlanmasına yardımcı olur. Sağlıklı bir uyku deneyimi şimdi sizinle...

Postureperfection² Teknolojisi
 

Mükemmel destekleyici yeni teknoloji Blau Original Visco Yatak’ta! Postureperfection² Teknolojisi bel-sırt-omurga bölgesi başta olmak üzere vücudunuzda desteğe ihtiyaç duyulan tüm bölgelerde ekstra destek sağlar.

Stresi Azaltan Özel Intense Örme Kumaş
 

Gün içerisinde maruz kaldığımız stres hormononu uykuda düzenleyerek ideal ve dinlendirici bir uyku alanıoluşturur. Ekstra yumuşaklığı ve hava alan yapısıyla mükemmel konfor sunar.

ForEverSupport
 

ForEverSupport Destek Süngeri sayesinde yatağınız size yaşattığı destek özelliklerini kaybetmeden senelerce sizinle kalır.

Yatsan’a Özel Postureperfection² Teknolojisi

Yatsan’a Özel Postureperfection² Teknolojisi

Uzun süre oturduğumuzda ya da ayakta kaldığımızda özellikle boyun, sırt/ bel bölgesinde ekstra baskıoluşur. Blau Original Visco yatak içerisinde kullanılan özel teknoloji sayesinde vücudun en ihtiyaç duyduğu omuz, bel ve sırt bölgesine ekstra destek sağlar. Blau yatakta tam 3 eşsiz destek bölgesi vardır. Böylelikle vücudun en gerekli bölgelerine gece uykusu boyunca ekstra iki kat daha fazla destek sunarak sizi konforlu ve rahat bir uykuyla tanıştırır.

Stresi Arkanızda Bırakın

Blau Original Visco Yatakta kullanılan özel stres azaltan Intense örme kumaş sayesinde gün içinde artan stress seviyesi ile artan kortizol hormonunun dengelenmesine yardımcı olur. Böylece gün içinde çalışırken kendinizi uykulu; akşamları uyku saatlerindeyse enerjik, aktif hissetme döngüsünden uzaklaşmış olursunuz.
Stresi Arkanızda Bırakın
Her Mevsim İdeal Isı!

Her Mevsim İdeal Isı!

Blau Original Visco Yatakta kullanılan jel visco içerisindeki partiküller tıpkı bir mıknatıs gibi yatağın yüzeyinde oluşan fazla ısıyı çekerek ideal ısıda bir uyku alanı yaratır. Yazları daha fazla, kışları daha az ısıyı emen yatağınız her mevsim sizi hatırlayan ve size en iyi uyku deneyimini yaşatan bir deneyim sunar.
Her Uyku Pozisyonunda Uygun Etkili Dinlenme: Tüm uyku pozisyonlarında size tüm gece kaliteli ve dinlendirici bir uyku sunmak için tasarlanmıştır. Her yeni güne dinlenmiş uyanırsınız...
Yıllarca Sizinle: BLAU Original Visco yatağınız içindeki tüm bileşenlerle mükemmel bir uyumla hareket eden For Ever Support süngeri sayesinde size senelerce neredeyse ilk günkü gibi destek ve konfor sunar.
YORUMLAR ()
Yorum Yaz
İPTAL
Yorum Yazmak İçin Üye girişi Yapmalısınız !

Sıkça Sorulan Sorular

Yatağınızın bulunduğu kutu içerisinden çıkan özel aparat ile yatağınızı tek hamlede kolayca paketinden çıkartabilirsiniz. Düz bir zeminde 2 saat içinde kullanıma hazır hale gelecektir. Yaklaşık 24 saat içerisinde tam formunu alacaktır.3 ayda 1 yatağın ayakucu kısmıyla baş ucu kısmını döndürmeniz yani ters düz işlemi yapmanız yatağınızın kullanım ömrünü uzatacaktır.

Hayır. Yatak tüm hazırlanma süreçlerinde kutulanma işlemi hesaplanarak üretilmiştir. Kullanılan teknoloji yatağınıza zarar vermez. Yalnızca size daha kompakt bir şekilde ulaşmasını sağlar.

Yatağınızın formunun bozulmaması için roll pack çanta içerisinde maksimum 15 gün boyunca bekletmenizi öneririz.

Hayır. Yatağınızın içerisinde kullanılan jel visco partikülleri de normal viscodan farklı olarak uyku esnasında çeşitli sebeplerden dolayı oluşan ısı birikmesini emerek ideal ısıda bir uyku alanı oluşturmayı hedefler. Bunu yaparken de mevsim sıcaklıklarına göre hareket ederek; yazın daha fazla, kışın daha az ısıyı emerek ideal ve konforlu alanı size sunar.

BLAU Original Visco yatağınız satın aldığınız günden sonra 2-7 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kargo teslim süreci yoğunluğa göre değişebilmektedir.

Yatağınız kesinlikle yıkanmaz ve kuru temizleme yapılamaz. Yatağınızın kullanım ömrünü uzatmak, kirlenmesini engellemek için alezler, çarşaflar vb. ürünlerle kullanabilirsiniz.

Evet, tabii ki uygundur. Yumuşacık yapısıyla çocuklar tarafından BLAU çok sevilir!

Elbette! Yatağın bileşenleri sayesinde siz hangi pozisyonda uyursanız uyuyun, yatağınız size her koşulda uyum sağlar!

Blau Original Visco yatakta çift taraflı kullanım özelliği yoktur. Dayanıklı malzemeleri, mükemmel işçiliği ve yepyeni teknoloji birleşerek yatağınızı mevsimlere değil, kendinize uygun biçimde kullanmanıza olanak sağlar.

Evet, yatak bileşenlerinden biri de hafızalı sünger olarak da bilinen visco süngerdir. Böylelikle en rahat ettiğiniz pozisyonu hatırlayarak size en iyi desteği sunar.

Hayır, iade için kargoya gitmeniz gerekmez. Herhangi bir sebepten dolayı yatağınızdan memnun değilseniz, yatak size ulaştıktan sonra 14 gün içinde yatağınızın iadesi hijyen kuralları gereği belirlenmiş şartlarda mümkündür. Hijyen kuralları gereklerini yerine getirdiğinize eminseniz Yatsan online satış birimine ( onlinesatis@yatsan.com ) e mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz. İadeniz için ön onay verildiğinde anlaşmalı lojistik firmamız evinizden gelip iade ürünü alacaktır.

Ürün hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda değilse ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İadeler mutlaka faturasıyla iade formu eksiksiz doldurularak ve yatak düzgünce paketlenerek anlaşmalı lojistik firması ile gönderilebilir. Yatağınızı düzgünce paketlediğinizden ya da paketlendiğinden emin olmalısınız, aksi halde paketlenmemiş yatağın iadesini lojistik firması kabul etmeyecektir.

Yataklardaki hijyen kuralları; tüm orijinal etiketler yerinde olmalı, yatağınız yıpranmamış, zarar, görmemiş, lekelenmemiş ve yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş olmalıdır. Daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan sık sorulan sorular alanını inceleyebilirsiniz.

Hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda olmayan, özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan, lekeli, yırtık ya da deforme olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bununla birlikte etiketlerinde sorun bulunan, hijyen kurallarına uymayacak olan ürünlerde iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.

Herhangi bir sebepten dolayı yatağınızdan memnun değilseniz, yatak size ulaştıktan sonra 14 gün içinde yatağınızın iadesi hijyen kuralları gereği belirlenmiş şartlarda mümkündür Hijyen kuralları gereklerini yerine getirdiğinize eminseniz Yatsan online satış birimine ( onlinesatis@yatsan.com ) mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz. İadeniz için ön onay verildiğinde anlaşmalı lojistik firmamız evinizden gelip iade ürünü alacaktır. Yataklardaki hijyen kuralları; tüm orijinal etiketler yerinde olmalı, yatağınız yıpranmamış, zarar, görmemiş, lekelenmemiş ve yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş olmalıdır. Ürün hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda değilse ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İadeler mutlaka faturasıyla iade formu eksiksiz doldurularak ve yataklar dikkatlice paketlenerek anlaşmalı lojistik firması ile gönderilebilir. Yatağınızı iade ederken düzgünce paketlendiğine emin olmalısınız, aksi halde paketlenmemiş yatağın iadesini lojistik firması kabul etmeyecektir.

yatsan.com üzerinden verdiğiniz siparişler 2-7 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo - lojistik firmalarına teslim edilir. Genel kampanya dönemleri, kargo firmalarının yoğunluğu ve bulunduğunuz bölgeye göre teslimat tarihleri değişiklik gösterebilir. Hafta sonu veya resmi tatillerde verdiğiniz siparişler ilk iş günü işleme alınmakta ve sizin için hazırlanmaktadır. Stokta bulunmayan yatak ürünlerimiz ise sizin için üretilir ve 30 gün içerisinde anlaşmalı firmalara teslim edilir.

 

Yatsan olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

 • Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı
 • Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.
 • Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.
 • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
 • Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Yatsan olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

 • Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı
 • Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.
 • Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.
 • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
 • Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınır.

Teslimat süreleri:

Stoklarımızda bulunan yataklar için teslimat süresi 12 iş günüdür.

Stoklarımızda bulunmayan yataklar sizin için üretilir ve teslimat süresi 17 iş günüdür.

Yatsan.com’da geçerli 9 taksit imkanı!

TAKSİT ORANLARI

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 8840,00 TL x 1
  • 8.840,00 TL
  • 4420,00 TL x 2
  • 8.840,00 TL
  • 2946,67 TL x 3
  • 8.840,00 TL
  • 2210,00 TL x 4
  • 8.840,00 TL
  • 1580,74 TL x 6
  • 8.840,00 TL
  • 1079,86 TL x 9
  • 8.840,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 8840,00 TL x 1
  • 8.840,00 TL
  • 4420,00 TL x 2
  • 8.840,00 TL
  • 2946,67 TL x 3
  • 8.840,00 TL
  • 2210,00 TL x 4
  • 8.840,00 TL
  • 1580,74 TL x 6
  • 8.840,00 TL
  • 1079,86 TL x 9
  • 8.840,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 8840,00 TL x 1
  • 8.840,00 TL
  • 4420,00 TL x 2
  • 8.840,00 TL
  • 2946,67 TL x 3
  • 8.840,00 TL
  • 2210,00 TL x 4
  • 8.840,00 TL
  • 1580,74 TL x 6
  • 8.840,00 TL
  • 1079,86 TL x 9
  • 8.840,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 8840,00 TL x 1
  • 8.840,00 TL
  • 4420,00 TL x 2
  • 8.840,00 TL
  • 2946,67 TL x 3
  • 8.840,00 TL
  • 2210,00 TL x 4
  • 8.840,00 TL
  • 1580,74 TL x 6
  • 8.840,00 TL
  • 1079,86 TL x 9
  • 8.840,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 8840,00 TL x 1
  • 8.840,00 TL
  • 4420,00 TL x 2
  • 8.840,00 TL
  • 2946,67 TL x 3
  • 8.840,00 TL
  • 2210,00 TL x 4
  • 8.840,00 TL
  • 1580,74 TL x 6
  • 8.840,00 TL
  • 1079,86 TL x 9
  • 8.840,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 8840,00 TL x 1
  • 8.840,00 TL
  • 4420,00 TL x 2
  • 8.840,00 TL
  • 2946,67 TL x 3
  • 8.840,00 TL
  • 2210,00 TL x 4
  • 8.840,00 TL
  • 1580,74 TL x 6
  • 8.840,00 TL
  • 1079,86 TL x 9
  • 8.840,00 TL
 • Diğer Kartlar
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 8.840,00 TL
  • 8.840,00 TL