Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.

Tempur Pro Luxe Smart Cool 30 cm Yatak

Ürün Ölçüsü: 160x200 cm Çift Kişilik / Barkod: TC-000741

Yumuşak Sert

124.820 TL

Boyut/Fiyat

*Baza görsel amaçlı kullanılmıştır.

Teslimat Bilgisi

Tüm Kredi Kartlarına
Taksit İmkanı!

Ürün Açıklamaları Yorumlar SSS
Daha Serin, Daha Dinlendirici Bir Uyku İçin Hazır Olun!Yenilikçi TEMPUR PRO® SMARTCOOL™ yatağımızla tanışın. Bu yatak, vücudunuza mükemmel uyum sağlayarak daha serin bir uyku deneyimi sunar. İçinde bulunan yeni Gelişmiş TEMPUR® Malzemesi, baskıyı %20 daha fazla azaltırken, hareketi daha etkin bir şekilde absorbe eder, böylece size daha fazla destek sağlar. Ayrıca, kolayca yıkanabilen QuickRefresh Kılıf ile birleşen yeni SmartCool Teknolojisi, serinlik hissi sunar ve aşırı ısının önüne geçer.


Yenilikçi ultra yumuşak QuickRefresh kılıf, temizliği kolaylaştırır. Fermuarını açarak çıkarabilir ve makinede yıkayabilirsiniz. Kılıf, 40°C'ye kadar yıkama desteği sunar.

Sınıfının lideri TEMPUR Pro Luxe, tam 30 cm yatak yüksekliği ile lüks bir uyku deneyimi sunar.

Sertlik Seviyesi Medium Firm, hareket kolaylığı ile mükemmel destek sağlar.
 
Yükseklik
*+2/-2 tolerans payı vardır.
GELİŞMİŞ TEMPUR® MALZEMESİ

GELİŞMİŞ TEMPUR® MALZEMESİ

Yepyeni Gelişmiş TEMPUR® Malzemesi, bugüne kadarki en konforlu yatak malzememizdir. Baskıyı %20 daha fazla azaltır, hareketleri daha fazla absorbe eder ve vücudunuza her zamankinden daha iyi uyum sağlar. Milyarlarca ultra hassas hücre tam olarak vücut şeklinize, ağırlığınıza ve sıcaklığınıza yanıt verir, her bir santiminize uyum sağlar. Böylece konforu ve desteği en üst seviyede deneyimleyebilirsiniz.

TEMPUR® PRO SMARTCOOL™ KILIF

TEMPUR Pro Luxe, tam 30 cm yatak yüksekliği ile lüks bir uyku deneyimi sunar. SmartCool Teknolojisi içeren yeni serinletici yatak kılıfımıza dokunduğunuz anda serinliği hissedersiniz. Kılıf vücudunuzda oluşan fazla ısıyı emerek serin ve ferah kalmanızı sağlar. QuickRefresh özelliği sayesinde kolayca çıkarılıp yıkanabilir.
TEMPUR® PRO SMARTCOOL™ KILIF
NASA TARAFINDAN TANINAN TEK UYKU MARKASI

NASA TARAFINDAN TANINAN TEK UYKU MARKASI

Tempur malzemesi, Nasa tarafından geliştirilmiş olup, uyku sektöründe bir devrim yaratmıştır. Tempur ,Nasa tarafından tanınan ve onaylanan tek uyku markasıdır. Dünya genelinde75.000 tıp uzmanı tarafından sırt, uyku ve eklem sorunu yaşayanlara tavsiye edilmektedir. Vücudunuz ile yatak arasındaki basıncı emerek yatağın vücudunuza yaptığı baskıyı azaltır. Rahat bir uyku alanı sunar.

QUICKREFRESH ™OEKO-TEX GREEN LABEL SERTİFİKALI YIKANABİLİR KILIF

Yenilikçi ve ultra yumuşak QuickRefresh kılıfımız, Oeko-Tex 100 standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Bu kılıf, Oeko-Tex'in en üst seviye olan Green Label ile de sertifikalandırılmıştır. Green Label, ürünün hem insan sağlığına hem de çevreye zarar vermeden üretilmesini sağlamaktadır. Yatak kılıfınız üzerinde bulunan OEKO-TEX®Green Label sayesinde, ürünlerinizin kalite ve güvenlik standartlarına uygunluğunu kolayca kontrol edebilirsiniz. Kılıfınızın temizliği ise son derece basittir; fermuarını açarak çıkarabilir ve makinede yıkayabilirsiniz. Kılıf, 40°C'ye kadar yıkayabilirsiniz.
QUICKREFRESH ™OEKO-TEX GREEN LABEL SERTİFİKALI YIKANABİLİR KILIF
Tempur Pro Luxe Smart Cool 30 cm Yatak
icon
Online Garanti Onayı
Yatağınızın garanti kaydını buradan yapabilirsiniz.
 
Mağazada Deneyin
Size en uygun yatağı Yatsan mağazalarımızda deneyip, uzman satış danışmanlarımızın desteği ile seçiminizi yapabilirsiniz.
Yorum Yaz
İPTAL
Yorum Yazmak İçin Üye girişi Yapmalısınız !
YORUMLAR ()

Sıkça Sorulan Sorular

Tempur® Malzemesi eşsiz özelliklere sahiptir. Vücut şeklinize, ağırlığınıza ve sıcaklığınıza anında tepki verir, böylece tam uyum sağlar. Basınç hafifletme yeteneği kanıtlanmıştır ve üstün destek sunar. Dönerek rahat pozisyonu bulmanıza gerek kalmaz, çünkü her pozisyon rahattır. Partnerinizin hareketleri emilir, böylece her iki taraf da rahat bir uyku deneyimi yaşar. Tempur® Malzemesi karmaşık çalışabilir, ancak temelde amacı size yeniden doğmuş gibi hissettiren bir uyku sunmaktır.

Mükemmel Uyku İçin Uzaydan Doğdu

Tempur® NASA ve Uzay Vakfı tarafından onaylanan tek yatak ve yastık üreticisidir. Her ürünümüzde NASA teknolojisiyle doğan eşsiz Tempur® Malzemesi bulunur. 1960’ların sonlarında NASA bilimi insanları, uzay mekiklerinde kullanılmak üzere bir malzeme geliştirdi. Kurucularımız bu malzemenin potansiyelini gördü ve yıllarını harcayarak onu Tempur® haline getirdiler. Dünya genelinde75.000 tıp uzmanı tarafından sırt, uyku ve eklem sorunu yaşayanlara tavsiye edilmektedir.

Müşteri Memnuniyetinde Lİder

Tempur, birçok ülkede tüketici memnuniyetinde bir numara. Dünyanın dört bir yanındaki insanların uyku deneyimini mükemmel hale getirme arzusuyla, müşteri geri bildirimlerine önem veriyor, onları dinliyor ve onlar için çalışıyoruz.

Her Bir Detayında Üstün Kalite

Üstün kalitedeki ürünlerimizle mükemmel uyku deneyimini sunuyoruz. Her Tempur yatağını oluşturmak için 67 ayrı kontrol ve test aşamasını içeren 60 saatlik bir süreçle çalışıyoruz. Bu sayede yatağınızın mükemmel olduğundan emin oluyoruz. Her yatak, 10 yıl garanti ve LGA ile TÜV sertifikaları gibi en yüksek kalite, çevre ve sağlık standartlarına uygunluğunu taşıyor.

Danimarka’da Üretildi

Tempur® yataklar, bilim ve teknolojinin köklü mirasına sahip olan Danimarka’daki üretim merkezimizde üretilmektedir. Tüm dünyada saygı gören Danimarka tasarımı, doğanın sadeliğini ve temizliğini üstün teknoloji ve kaliteyle birleştirir.

Oeko-Tex®

Tempur® ürünlerinizin sürdürülebilirlik standartlarına göre üretildiğini bilmeniz bizler için önemlidir. Bu nedenle, Made in Green by OEKO-TEX® etiketini gururla taşıyoruz. Ürünlerimizi zararlı maddeler içermeyen malzemelerle çevre dostu tesislerde üreterek, kapsamlı testlerden geçiriyoruz. Sizleri yeniden doğmuş gibi hissettiren uyku deneyimini sürdürülebilir bir dünya hedefiyle sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Tempur Pro Luxe Smart Cool, Pro Plus Smart Cool veya Prima Medium yatağa sahip olmanın avantajlarından biri de tüm modellerin çıkarılabilir, yıkanabilir kılıflara sahip olmasıdır. Fermuarını kolayca açabilir, çıkarabilir ve tekrar yatağınıza takabilirsiniz.40°C veya 60°C'ye kadar makinede yıkayabilirsiniz. Yatak kılıfınızı yıkarken daima iç kısmına dikilmiş etikette bulunan talimatlarına uymanız önemlidir.
Yatağınız satın aldığınız günden sonraki 2-5 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo teslim süreci uzaklığa göre değişebilmektedir.
Tempur yataklar, tek taraflı kullanım yüzeyine sahiptir.

Yatağınızın garantisi satın aldığınız andan itibaren başlar.

Tempur Yataklar 10 yıl sınırlı garanti sunar.

Sınırlı Garanti:

İlk 5 yıl boyunca müşteriden bir ücret talep etmeksizin garanti şartları geçerlidir.Tempur marka yatak kılıflarının garanti süresi 2 yıldır. Satın alma tarihinden 5 yıl sonra, teknik servis tarafından üründe işçilik veya malzeme kaynaklı bir hata tespit edilmesi halinde, yeni yatağın fiyatının belirli bir oranını ödenmesi şartıyla değiştirilmek istenen yatağa denk yeni bir yatak verecektir. 5-10 yıllar arası müşteriden alınacak oran tablosu aşağıdaki gibidir:

0 ila 5 yıl – Ödeme yok.

6 Yıl - Güncel Önerilen Perakende Fiyatının (ÖPF) %10’unu müşteri öder.

7 Yıl - Güncel ÖPF’nin %20’sini müşteri öder.

8 Yıl - Güncel ÖPF’nin %30’unu müşteri öder.

9 Yıl - Güncel ÖPF’nin %40’ını müşteri öder.

0 Yıl - Güncel ÖPF’nin %50’sini müşteri öder.

Yatak, orijinal ambalajında, etiketleri yerinde olmalı ve üzerinde herhangi bir leke, kir veya hasar bulunmamalıdır. Herhangi bir hasar veya deformasyon içermemelidir. Üzerinde evcil hayvan tüyü veya sigara kokusu bulunmamalıdır. Bu tür kokular, yatağın hijyenik durumunu olumsuz etkiler.
Kendiniz için uygun olan yatağı seçmek zorlayıcı bir süreç olabilir. Size en yakın yatsan mağazamıza uğrayarak uyku danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ürün hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda değilse ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İadeler mutlaka faturasıyla iade formu eksiksiz doldurularak ve yatak paketlenerek anlaşmalı lojistik firması ile gönderilebilir. Yatağınızı iade ederken düzgünce paketlendiğinden emin olmalısınız, aksi halde paketlenmemiş yatağın iadesini lojistik firması kabul etmeyecektir.
Hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda olmayan, özelliğini kaybetmiş, lekeli, yırtık ya da deforme olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bununla birlikte etiketlerinde sorun bulunan, hijyen kurallarına uymayacak olan ürünlerde iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.

Herhangi bir sebepten dolayı yatağınızdan memnun değilseniz, yatak size ulaştıktan sonra 14 gün içinde yatağınızın iadesi hijyen kuralları gereği belirlenmiş şartlarda mümkündür. Hijyen kuralları gereklerini yerine getirdiğinize eminseniz Yatsan online satış birimine ( onlinesatis@yatsan.com ) mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz. İadeniz için ön onay verildiğinde anlaşmalı lojistik firmamız evinizden gelip iade ürünü alacaktır.

Yataklardaki hijyen kuralları; orijinal ambalajında, etiketleri yerinde olmalı ve üzerinde herhangi bir leke, kir veya hasar bulunmamalıdır. Herhangi bir hasar veya deformasyon içermemelidir. Üzerinde evcil hayvan tüyü veya sigara kokusu bulunmamalıdır. Bu tür kokular, yatağın hijyenik durumunu olumsuz etkiler ve ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İadeler mutlaka faturasıyla iade formu eksiksiz doldurularak ve yataklar dikkatlice paketlenerek anlaşmalı lojistik firması ile gönderilebilir. Yatağınızı iade ederken düzgünce paketlendiğine emin olmalısınız, aksi halde paketlenmemiş yatağın iadesini lojistik firması kabul etmeyecektir.

yatsan.com üzerinden verdiğiniz siparişler 7 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo - lojistik firmalarına teslim edilir. Genel kampanya dönemleri, kargo firmalarının yoğunluğu ve bulunduğunuz bölgeye göre teslimat tarihleri değişiklik gösterebilir. Hafta sonu veya resmi tatillerde verdiğiniz siparişler ilk iş günü işleme alınmakta ve sizin için hazırlanmaktadır. Stokta bulunmayan yatak ürünlerimiz ise sizin için üretilir ve 20 gün içerisinde anlaşmalı firmalara teslim edilir.

 

Yatsan olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

 • Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı
 • Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.
 • Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.
 • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
 • Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Yatsan olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

 • Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı
 • Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.
 • Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.
 • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
 • Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınır.

Teslimat süreleri:

Stoklarımızda bulunan yataklar için teslimat süresi 12 iş günüdür.

Stoklarımızda bulunmayan yataklar sizin için üretilir ve teslimat süresi 17 iş günüdür.

Yatsan.com’da geçerli 9 taksit imkanı!

TAKSİT ORANLARI

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 124820,00 TL x 1
  • 124.820,00 TL
  • 62410,00 TL x 2
  • 124.820,00 TL
  • 41606,67 TL x 3
  • 124.820,00 TL
  • 33926,08 TL x 4
  • 124.820,00 TL
  • 23605,54 TL x 6
  • 124.820,00 TL
  • 16846,54 TL x 9
  • 124.820,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 124820,00 TL x 1
  • 124.820,00 TL
  • 62410,00 TL x 2
  • 124.820,00 TL
  • 41606,67 TL x 3
  • 124.820,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 124820,00 TL x 1
  • 124.820,00 TL
  • 62410,00 TL x 2
  • 124.820,00 TL
  • 41606,67 TL x 3
  • 124.820,00 TL
  • 33926,08 TL x 4
  • 124.820,00 TL
  • 23605,54 TL x 6
  • 124.820,00 TL
  • 16846,54 TL x 9
  • 124.820,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 124820,00 TL x 1
  • 124.820,00 TL
  • 62410,00 TL x 2
  • 124.820,00 TL
  • 41606,67 TL x 3
  • 124.820,00 TL
  • 33926,08 TL x 4
  • 124.820,00 TL
  • 23605,54 TL x 6
  • 124.820,00 TL
  • 16846,54 TL x 9
  • 124.820,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 124820,00 TL x 1
  • 124.820,00 TL
  • 62410,00 TL x 2
  • 124.820,00 TL
  • 41606,67 TL x 3
  • 124.820,00 TL
  • 33926,08 TL x 4
  • 124.820,00 TL
  • 23605,54 TL x 6
  • 124.820,00 TL
  • 16846,54 TL x 9
  • 124.820,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 124820,00 TL x 1
  • 124.820,00 TL
  • 62410,00 TL x 2
  • 124.820,00 TL
  • 41606,67 TL x 3
  • 124.820,00 TL
  • 33926,08 TL x 4
  • 124.820,00 TL
  • 23605,54 TL x 6
  • 124.820,00 TL
  • 16846,54 TL x 9
  • 124.820,00 TL
 • Diğer Kartlar
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 124.820,00 TL
  • 124.820,00 TL