Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.

Studio LP

Studio LP

 
COLLECTION
Yatsan Studio, farklı uyku alışkanlıklarını ve zevkleri bir araya getirerek " Directions / Yönler" koleksiyonunu oluşturdu. Ve dünyanın dört bir yanından 50 farklı ülkenin yaşam tarzlarından ilham aldı. Kuzey'de, İskandinav huzurunu ham malzemelerle birleştirerek sıcak ve huzurlu uyuma alanları oluşturdu. Güney'de ise, özenle seçilmiş renkler ve kumaşlarla Akdeniz'in canlı ve romantik plajlarının sıcaklığını evinize getirdi.

Batı'nın endüstriyel ve yenilikçi bakış açısını benimseyerek, ilk kez görünür metal parçaları kullanarak güç ile zarafeti aynı mekanda buluşturdu. Doğu'nun mistisizmini modernizmle birleştirerek geleneksel motifleri ve dokuları bir araya getirip cesur renklerle yorumladı.
Vega Mons New Isabel Capella Nova
 
 
ALLOVER COLLECTION > Vega
Ünlü tasarımcı Adnan Serbest imzası taşıyan Vega Set, EDIDA Ödülleri'nde En İyi Yatak Odası Tasarımı Ödülü'nü kazandı. Yatak odası estetiğinde yeni bir çağ başlatan Vega Set, özgün, etkileyici, sıra dışı detayları ve benzersiz şık tasarımıyla dikkat çeker. Batı'nın endüstriyel mirasından ilham alınarak tasarlanan bu set, tamamı köşe bentli metal olan yapı üzerine döşenmiş ahşap latalarla süslendi. Üç farklı boyut ve tema seçeneği sunan ürün ailesi; baza, başlık, komodin ve markizden oluşur, böylece yatak odanızı özel bir mekana dönüştürür.
ÖZGÜN ETKİLEYİCİ SIRADIŞI
Vega Mons New Isabel Capella Nova
 
 
ALLOVER COLLECTION > Mons
İskandinav dokunuşuyla mütevazı çizgilere sahip Mons, sade ve güzel tasarımını canlı kumaş renkleriyle mükemmel bir uyum içinde yansıtır. Döşemeli yatak başlığına sahip baza, modern bir tasarım oluşturmak için güzellik ve işlevselliği bir arada sunar. Sade tasarıma sahip bu kaliteli set, dinlendirici bir yatak odası için idealdir. Yatak odanızda şık ve zarif dokunuşu hissedin.
MİNİMALİZM VE İŞLEVSELLİK
Vega Mons New Isabel Capella Nova
 
 
ALLOVER COLLECTION > New Isabel
New Isabel, minimal yaklaşımın güven ve konforu bir araya getiren eşsiz bir yorumu. Koruyucu deri kabuğun sert ve sağlam duruşunun içinde muhafaza ettiği yumuşak ve pofuduk başlığı ile huzurlu bir uykunun anahtarını sunar.

Zarif biçimi ile sandıklı olduğuna neredeyse inanılamayan New Isabel, evinizin depolama alanı ihtiyacına cömertçe karşılık sağlar.
New Isabel ürün ailesinde; set ve komodin bulunur.
New Isabel, eşsiz tasarımı ve zarif renkleriyle yatak odanızı hem sıcak hem de konforlu bir yaşam alanına dönüştürür.
MİNİMALİST ÇİZGİLERİ VE ZARİF DETAYLAR
Vega Mons New Isabel Capella Nova
 
 
ALLOVER COLLECTION > Capella
Capella set renk paleti görünümüyle Doğu’nun büyülü atmosferini yatak odanıza taşır. Katmanlı başlık tasarımı, yatağın kütlesel duruşunu hafifletip şık bir silüet oluştur.

Bu etkileyici tasarım, bazada da devam ederek harmonik bir bütünlük sağlar. Tamamen döşeme detayıyla zenginleşen bu ürün ailesinde; set, komodin ve yüksek şifonyer bulunur. Yere oturan bazasıyla sandık hacminden ödün vermeden lüks ve zarafet katar. Doğunun sıcaklığını ve estetiğini Capella’nın benzersiz dokunuşuyla hissedin.
COŞKULU, HAREKETLİ VE CANLI
Vega Mons New Isabel Capella Nova
 
 
ALLOVER COLLECTION > Nova
İskandinav dokunuşuyla mütevazı çizgilere sahip olan bu sade ve güzel tasarım, canlı kumaş renkleri mükemmel bir uyum için yansıtır. Döşemeli yatak başlığına sahip baza, modern bir tasarım oluşturmak için güzellik ve işlevselliği bir arada sunar. Sade tasarıma sahip bu kaliteli set, dinlendirici bir yatak odası için idealdir. Yatak odanızda şık ve zarif dokunuşu hissedin.
İskandinav Dokunuşlu, Şık ve Mütevazi