Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.

La-z-boy Sınırlı Garanti

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

La-z-boy Sınırlı Garanti

LA-Z-BOY, BU ÜRÜNDE TÜKETİCİYE AŞAĞIDAKİ ŞARTLARDA SINIRLI GARANTİ SAĞLAMAKTADIR
1.Yaslanmayı sağlayan metal ileri/geri hareket eden mekanizmanın, malzeme ve/veya işçilik kaynaklı kusurlara karşı garanti süresi üretim tarihinden itibaren 10 yıldır. (2. Maddede yer alan garanti mekanizmayı içermez.)

2.Elektrikli motorun, elektrikli parçaların ve elektrikle kumanda edilen kaldırma ve döndürme mekanizmalarının, malzeme ve/veya işçilik kaynaklı kusurlara karşı garanti süresi üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

3.İskeletin tüm parçalarının ve yayların, malzeme ve/veya işçilik kaynaklı kusurlara karşı garanti süresi üretim tarihinden itibaren 10 yıldır.

4.Diğer bütün parçaların malzeme ve/veya işçilik kaynaklı kusurlara karşı garanti süresi üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

5.GARANTİ KAPSAMI

Garanti yalnızca orijinal alıcının kişisel, ailevi veya ev ortamına yönelik amaçları için ve kapalı mekânda kullanılan ürünlerde meydana gelen kurulumları kapsar. Ürünlerin kiralanması durumunda, iş ya da ticari amaçlı ortamlarda/şartlarda, dış mekanlarda kurumsal kullanımı, son tüketicilere ya da benzer şekillerde kullanımı kapsamaz.


6.TALEP VE ÇÖZÜM SÜRECİ

Garanti talebinde bulunabilmek için YATSAN ile irtibata geçin. Başvurunuz sırasında ürünün faturasını ibraz etmeniz gereklidir. Garanti kapsamında olan parçaların onarımı veya değişimi, uygun bulunduğu takdirde YATSAN tarafından yapılacaktır

Bu sınırlı garanti, size yasalar ve tüketici mevzuatı kapsamında tanınan haklara ek olarak, belirli yasal haklar verir. Bu sınırlı garantinin hükümleri veya etkinliği ilgili tüm sorularınızı bize danışabilirsiniz.