Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.

Hungarian Goose Down

Yatsan
Hungarian
Goose Down
Grubu'nun
yüksek kaliteli uyku
ürünleri ile tanışın!

KEŞFET

Türkiye'de
ilk ve tek
sadece
Yatsan'da!

Yatsan Hungarian Goose Down Grubu'nun yüksek kaliteli uyku ürünleri ile tanışın!

NEDEN MACAR KAZ TÜYÜ?
Dünyanın en iyi kaz tüyü dolgusu kabul edilen Macar kaz tüyü, tüm uyku pozisyonlarında başınızın ve boynunuzun şekline uyum sağlar. Isıyı diğer ürünlerle kıyaslanamayacak şekilde hapseder, vücut sıcaklığını doğal olarak düzenler. Gücünün sırrı ise kazların uzun ve soğuk kış dönemine sahip Macaristan'da yüzlerce yıldır hayatta kalmak için zorlu koşullara uyum sağlama yeteneğinde gizlidir. Şimdi kendinizi dünyanın en yüksek kaliteli kaz tüyünün konforuna bırakın; dinlendirici, destekleyici, huzurlu, sıcak ve yumuşak uykunun tadına varın.

ISI VE NEM
DENGELEME
ÖZELLİĞİ İLE
GECE BOYUNCA
NEFES ALIR VE
BENZERSİZ
KONFOR
SUNAR.

ISI VE NEM DENGELEME ÖZELLİĞİ İLE GECE BOYUNCA NEFES ALIR VE BENZERSİZ KONFOR SUNAR.

Türkiye'de bu sertifikalara sahip ilk ve tek uyku ürünleri Yatsan’da!

RESPONSIBLE DOWN STANDARD: Ürünlerde kullanılan dolgu malzemelerinin hiçbirinin canlı hayvan türlerinden alınmadığı ve hayvanların bu amaçla beslenmediği bu sertifikayla garanti altına alınır.

OEKO-TEX STANDARD 100: Yatsan Hungarian Goose Down uyku ürünleri grubunun hammadde aşamasından başlayıp kullanıcıya sunulduğu son noktaya kadar sürdürülebilir, doğaya ve insana saygılı, sağlığa zararlı maddeler içermeyen, ciltle direkt olarak temas etmesinde sakınca olmayan malzemelerle üretildiğinin teminatı ise OEKO-TEX Standard 100 belgesidir.

DOWNAFRESH: Bu sertifikaya sahip firmalar, kullandıkları dolgu malzemesini düzenli test ettirmek zorunda oldukları hijyenik bir laboratuvarda işlemek ve menşeini belgelemek zorundadır.

NOMITE: Yatsan Hungarian Goose Down grubu NOMITE belgelidir. Bu belge ürünlerinin tüy ve tüy kökenli maddelere alerjisi olan kişilere uygunluğunu gösterir. Aynı şekilde bu ürünlerde alerjen ve akarların bulunmadığını garantiler.