Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.

Serta Perfect Start Pamuk ve Bambu Bebek Yatağı

Ürün Ölçüsü: 60x120 cm Tek Kişilik / Barkod: MM-057891
5
(3 Yorum)

Yumuşak Sert

5.500 TL

Boyut/Fiyat

Teslimat Bilgisi

Tüm Kredi Kartlarına
Taksit İmkanı!

Ürün Açıklamaları Yorumlar SSS
Bulutların Üstünde Mışıl Mışıl Uyku: Serta Perfectstart Bebek Yatağı

Serta Perfect Start Bebek Yatağı, uzun Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen Hyper Soft teknolojisi sayesinde üstün esneklik sunar ve bu özellikle bebeğinizin gelişimini desteklemek üzere tasarlanmıştır.
Nefes alabilen bambulu kumaşı, nemi dengeler ve doğal bir uyku ortamı sağlar. Pocket Yay sistemi, omurga gelişimine destek olup bebeklerin ağırlığına göre ideal konfor sunar.
Çift taraflı yapısı, doğumdan 6 yaşına kadar sürekli destek sağlar; ilk yıllar için sert yüzey, büyüme sürecinde ise daha yumuşak bir yüzey bebeğinizin ihtiyaçlarına göre adapte olur ve sağlıklı gelişimine katkı sağlar.
18 cm
Yükseklik
*+2/-2 tolerans payı vardır.
Pamuk ve Bamboo Doğallığı
Çift Taraflı Kullanım
Hyper Soft Sünger
Mini Pocket Yay Sistemi
Hyper Soft Sünger

Hyper Soft Sünger

Hyper Soft teknolojimiz, uzun Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilmiştir. Bebeğinizin konforunu ve gelişimini maksimum seviyeye taşıyacak şekilde tasarlanmıştır. Eşsiz esnekliği ile üstün bir konfor sunan bu teknoloji, bebeğinizin hassas cildine özel olarak tasarlanmış mükemmel yumuşaklığı sağlar.

0-2 Yaş Uyku Yüzeyi - Çift Taraflı Kullanım

Bu yüzey, yeni doğmuş bebeklerin omurga gelişimini sağlıklı bir şekilde desteklemek için özel olarak tasarlanmıştır. Bebeğin vücudunun yatağa gömülmesini engelleyecek ve omurgayı tam anlamıyla destekleyecek biçimde düşünülmüştür. Bu nedenle, 0-2 yaş aralığı için yüzey, bebeğin ihtiyaçlarına uygun olarak daha sert ve yoğun malzemeden üretilmiştir.
0-2 Yaş Uyku Yüzeyi - Çift Taraflı Kullanım
3-6 Yaş Uyku Yüzeyi - Çift Taraflı Kullanım

3-6 Yaş Uyku Yüzeyi - Çift Taraflı Kullanım

Bu yaş grubundaki çocuklar, hareketlenmeye ve yürümeye başladıkça, çok sert olmayan bir uyku yüzeyine ihtiyaç duyarlar. 3-6 yaş arası çocuklar için özel olarak tasarlanan bu yüzey, artan vücut ağırlıklarını göz önünde bulundurur ve çocukların gelişimine destek olacak şekilde basınç dengeleyici bir uyku ortamı sağlayarak konforlu bir uyku deneyimi sunar.

Pamuk ve Bamboo Doğallığı

Doğal pamuk ve bamboo lifleri, bebeğinizin vücut ısısını düzenleyerek nem dengesini düzenlemeye ve terlemeyi azaltmaya yardımcı olur. Hava alabilen yapısı sayesinde 4 mevsim konforlu ve sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur.
Pamuk ve Bamboo Doğallığı
Pocket Yay Sistemi

Pocket Yay Sistemi

Bebeğiniz büyürken ihtiyaç duyduğu destek için tasarlanmış olan Pocket yay sistemi, bebeğinizin vücudunun 5 farklı bölgesine özelleştirilmiş yay sertlikleriyle destek sunar. Bu sistem, kan akışını düzenler ve vücuda yatay düzlemde sağladığı destekle istemsiz dönme ve hareketleri minimize eder. Böylece bebeğinizin gece boyunca rahat bir uyku deneyimi yaşamasını sağlayarak, sağlıklı ve konforlu bir uyku ortamı yaratır.
Yorum Yaz
İPTAL
Yorum Yazmak İçin Üye girişi Yapmalısınız !
YORUMLAR ()
 • teşekkürler:)
  siparişimi verdikten üç gün sonra ürünüm geldi bu kadar hızlı ve sorunsuz bir kargo süreci için teşekkür ederim öncelikle. yakında bebeğim olacak bir arkadaşımın tavsiyesi ile aldım, henüz kullanmadık, odasında kurduk😊
  ö***** a***** 1.03.2024 19:04
 • 3 yaşındaki oğlum için aldım
  3 yaşındaki oğlum için aldım. Hem bebek yatağı hem de anaokuluna kadar kullanabileceği bi yatak arıyodum bu güzel bir tercih oldu. Yumuşak olan tarafını kullanacağız. Teşekkürler
  s***** y***** 15.02.2024 23:03
 • çok teşekkürler yatsan
  normalde internetten pek alışveriş yapmayı tercih eden biri değilim ama yatsan çok alakalıydı alışveriş sürecimde. Kargo sürecimde hiçbir problem yaşamadım ürünü teslim aldıktan sonra birkaç sorum vardı ve müşteri hizmetleri ile hemen görüşebildim çok yardımcı oldular. Çok teşekkür ediyorum.
  k***** g***** 14.02.2024 23:33

Sıkça Sorulan Sorular

Serta Perfect Start Bebek yatağınız satın aldığınız günden sonraki 2-5 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo teslim süreci yoğunluğa göre değişebilmektedir.
Serta Perfect Start Bebek Yatağınızın garantisi satın aldığınız andan itibaren garantisi başlar.
Ürün hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda değilse ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İadeler mutlaka faturasıyla iade formu eksiksiz doldurularak ve yatak paketlenerek anlaşmalı lojistik firması ile gönderilebilir. Yatağınızı iade ederken düzgünce paketlendiğine emin olmalısınız, aksi halde paketlenmemiş yatağın iadesini lojistik firması kabul etmeyecektir.
Hayır, iade için kargoya gitmeniz gerekmez. Herhangi bir sebepten dolayı yatağınızdan memnun değilseniz, yatak size ulaştıktan sonra 14 gün içinde yatağınızın iadesi hijyen kuralları gereği belirlenmiş şartlarda mümkündür. Hijyen kuralları gereklerini yerine getirdiğinize eminseniz Yatsan online satış birimine (onlinesatis@yatsan.com) e mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz. İadeniz için ön onay verildiğinde anlaşmalı lojistik firmamız evinizden gelip iade ürünü alacaktır.
Hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda olmayan, özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan, lekeli, yırtık yada deforme olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bununla birlikte etiketlerinde sorun bulunan, hijyen kurallarına uymayacak olan ürünlerde iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.
Yataklardaki hijyen kuralları; tüm orijinal etiketler yerinde olmalı, yatağınız yıpranmamış, zarar görmemiş, lekelenmemiş ve yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş olmalıdır.
Herhangi bir sebepten dolayı yatağınızdan memnun değilseniz, yatak size ulaştıktan sonra 14 gün içinde yatağınızın iadesi hijyen kuralları gereği belirlenmiş şartlarda mümkündür Hijyen kuralları gereklerini yerine getirdiğinize eminseniz Yatsan online satış birimine ( onlinesatis@yatsan.com ) mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz. İadeniz için ön onay verildiğinde anlaşmalı lojistik firmamız evinizden gelip iade ürünü alacaktır. Yataklardaki hijyen kuralları; tüm orijinal etiketler yerinde olmalı, yatağınız yıpranmamış, zarar, görmemiş, lekelenmemiş ve yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş olmalıdır. Ürün hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda değilse ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İadeler mutlaka faturasıyla iade formu eksiksiz doldurularak ve yataklar dikkatlice paketlenerek anlaşmalı lojistik firması ile gönderilebilir. Yatağınızı iade ederken düzgünce paketlendiğine emin olmalısınız, aksi halde paketlenmemiş yatağın iadesini lojistik firması kabul etmeyecektir.
Hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda olmayan, özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan, lekeli, yırtık ya da deforme olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bununla birlikte etiketlerinde sorun bulunan, kutusu olmayan ya da kutusunda hasar bulunan, hijyen kurallarına uymayacak olan ürünlerde iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.
Bebeklerin kemik gelişimi için en iyi yatak seçimi orta sertlikteki yataklardır. Çok yumuşak yataklar bebek yatağa gömüleceği için kemik gelişimine uygun değildir. Çok sert yataklar hassas kemik yapısı açısından makul olmaz. Yatsan bebek yatakları bebeğinizin sağlığı için en uygun sertlik derecesinde üretilir.
Yaşa göre yatak boyutunun belirlenmesi, bebeklerin ve çocukların ihtiyaçlarına en uygun konforu ve güvenliği sağlamak için önemlidir. Özellikle 0-6 aylık bebekler için, park yatağı, anne yanı beşik gibi daha kompakt boyutlardaki yataklar 40x80 cm, 50x90 cm, 65x95 cm, 60x120 cm, 70x100 cm ve 70x120 cm tercih edilir. Bu boyutlar, bebeklerin konforlu bir şekilde dinlenmelerini ve güvenli bir uyku ortamı bulmalarını sağlayacak yeterli alanı sunar.
6 ayını tamamlayan ve 2 yaşına kadar olan bebekler için, artan hareket kabiliyetlerine uygun olarak daha büyük yatak ölçüleri önerilir. Bu dönemde 70x130 cm ve 70x140 cm gibi boyutlar idealdir; çünkü bu ölçüler, bebeklerin hareketlerine daha fazla alan sağlayarak onların rahat etmelerini ve güven içinde uyumalarını destekler.
2-6 yaş arası çocuklar için çocuğun büyümesine uygun olarak daha geniş boyutlardaki yataklar 80x130, 80x140,80x150, 80x160 cm önerilir. Bu dönemde, çocuklar daha aktif hale gelir ve uyku sırasında daha fazla hareket ederler, bu nedenle geniş yatak alanları önem kazanır.
6 yaş ve sonrası için ise, Montessori yatakları veya standart tek kişilik yataklar 80x180,90x190 cm, 90x200, 100x 200, 110x190, 120x200 ölçüleri çocukların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar. Yatsan, bu geniş yelpazede, her yaş grubundan çocuğun ihtiyacını karşılayacak çeşitlilikte bebek ve çocuk yatakları sunmaktadır.
Bebek yatakları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Bebek Yatağı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?
yatsan blog yazımızı inceleye bilirsiniz.
0-2 Yaş Uyku Yüzeyi: Bu yüzey, yeni doğmuş bebeklerin omurga gelişimini sağlıklı bir şekilde desteklemek için özel olarak tasarlandı. Bebeğin vücudunun yatağa gömülmesini engelleyecek ve omurgayı tam anlamıyla destekleyecek biçimde düşünüldü. Yani 0-2 yaş aralığı için yüzey, bebeğin ihtiyaçlarına uygun olarak daha sert ve yoğun malzemeden üretildi.
3-6 Yaş Uyku Yüzeyi: Bu yaş grubundaki çocuklar, hareketlenmeye ve yürümeye başladıkça, çok sert olmayan bir uyku yüzeyine ihtiyaç duyarlar. 3-6 yaş arası çocuklar için özel olarak tasarlanan bu yüzey, artan vücut ağırlıklarını göz önünde bulundurdu ve çocukların gelişimine destek olacak şekilde basınç dengeleyici bir uyku ortamı oluşturdu.
Bebek yatağı alırken aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli yatak dolgusu türleri vardır. Yatsan’da bebeklerinizin sağlığını ve konforunu maksimum düzeyde tutan pamuk, bambu, lateks ve visco dolgu malzemeli kaliteli yataklar bulabilirsiniz.
Dolgu malzemesi kaliteli olan bir yatak, şeklini iyi koruyacak ve çocuğunuz büyüyene kadar uzun süre dayanacaktır.
Doğal lateks yataklar hem dayanıklıdır hem de hipoalerjenik olduğundan çocuğunuzu olası sağlık sorunlarından korumaya yardımcı olur. Toz akarları ve küfler yataklarında yaşamayı severler ve potansiyel olarak solunum sorunlarına ve alerjik reaksiyonlara neden olurlar. Doğal lateks ise hipoalerjenik ve antimikrobiyal bir malzeme olduğundan çocuğunuzun uyku ortamını güvenli kılar. Nefes alabilen lateksin sertliği, ayrıca bebeklere ihtiyaç duydukları desteği sağlar.
Visco yapısının basınç emici özelliği sayesinde bebeğinizin ağırlığına ve ısısına göre şekil alarak, vücudun en ideal şekilde desteklenmesini sağlar. Bu sayede de kan akışını dengelemeye yardımcı olarak büyümeyi destekler. Basıncı etkin bir şekilde emen yatağın nefes alabilen bambulu kumaşı, nemi dengeler ve bebeğiniz için doğal bir uyku ortamı sağlar.
Hyper Soft teknolojisi, uzun Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilmiştir. Eşsiz esnekliğiyle üstün bir konfor sunan bu teknoloji, bebeğinizin hassas cildine, özel olarak tasarlanmış mükemmel yumuşaklığı sağlar. Nefes alabilen bambulu kumaşı nemi dengeler.
Pocket yay sistemi omurga gelişimini destekleyerek bebeğinizin ağırlığına uygun ideal konforu sağlar. Ayrıca çift taraflı yapısıyla ilk yıllarda sert, büyüdükçe daha yumuşak bir yüzey sunarak bebeğinizin ihtiyaçlarına uyum sağlar ve sağlıklı büyümesine katkıda bulunur.
yatsan.com üzerinden verdiğiniz siparişler 7 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo - lojistik firmalarına teslim edilir. Genel kampanya dönemleri, kargo firmalarının yoğunluğu ve bulunduğunuz bölgeye göre teslimat tarihleri değişiklik gösterebilir. Hafta sonu veya resmi tatillerde verdiğiniz siparişler ilk iş günü işleme alınmakta ve sizin için hazırlanmaktadır. Stokta bulunmayan yatak ürünlerimiz ise sizin için üretilir ve 20 gün içerisinde anlaşmalı firmalara teslim edilir.

 

Yatsan olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

 • Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı
 • Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.
 • Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.
 • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
 • Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Yatsan olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

 • Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı
 • Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.
 • Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.
 • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
 • Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınır.

Teslimat süreleri:

Stoklarımızda bulunan yataklar için teslimat süresi 12 iş günüdür.

Stoklarımızda bulunmayan yataklar sizin için üretilir ve teslimat süresi 17 iş günüdür.

Yatsan.com’da geçerli 9 taksit imkanı!

TAKSİT ORANLARI

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 5500,00 TL x 1
  • 5.500,00 TL
  • 2750,00 TL x 2
  • 5.500,00 TL
  • 1833,33 TL x 3
  • 5.500,00 TL
  • 1494,90 TL x 4
  • 5.500,00 TL
  • 1040,14 TL x 6
  • 5.500,00 TL
  • 742,32 TL x 9
  • 5.500,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 5500,00 TL x 1
  • 5.500,00 TL
  • 2750,00 TL x 2
  • 5.500,00 TL
  • 1833,33 TL x 3
  • 5.500,00 TL
  • 1375,00 TL x 4
  • 5.500,00 TL
  • 1040,14 TL x 6
  • 5.500,00 TL
  • 742,32 TL x 9
  • 5.500,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 5500,00 TL x 1
  • 5.500,00 TL
  • 2750,00 TL x 2
  • 5.500,00 TL
  • 1833,33 TL x 3
  • 5.500,00 TL
  • 1494,90 TL x 4
  • 5.500,00 TL
  • 1040,14 TL x 6
  • 5.500,00 TL
  • 742,32 TL x 9
  • 5.500,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 5500,00 TL x 1
  • 5.500,00 TL
  • 2750,00 TL x 2
  • 5.500,00 TL
  • 1833,33 TL x 3
  • 5.500,00 TL
  • 1494,90 TL x 4
  • 5.500,00 TL
  • 1040,14 TL x 6
  • 5.500,00 TL
  • 742,32 TL x 9
  • 5.500,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 5500,00 TL x 1
  • 5.500,00 TL
  • 2750,00 TL x 2
  • 5.500,00 TL
  • 1833,33 TL x 3
  • 5.500,00 TL
  • 1494,90 TL x 4
  • 5.500,00 TL
  • 1040,14 TL x 6
  • 5.500,00 TL
  • 742,32 TL x 9
  • 5.500,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 5500,00 TL x 1
  • 5.500,00 TL
  • 2750,00 TL x 2
  • 5.500,00 TL
  • 1833,33 TL x 3
  • 5.500,00 TL
  • 1494,90 TL x 4
  • 5.500,00 TL
  • 1040,14 TL x 6
  • 5.500,00 TL
  • 742,32 TL x 9
  • 5.500,00 TL
 • Diğer Kartlar
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 5.500,00 TL
  • 5.500,00 TL