Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.

Yatsan 100 Gün Deneme

Üyeliğimi iptal edebilir miyim?

onlinesatis@yatsan.com’a mail göndererek üyelik iptali talebinde bulunabilirsiniz. III) Satın Alma Kredi kartı ile satın almak istiyorum.

Nasıl satın alacağım?

Sepetinizde bulunan ürünlerin doğruluğunu sepet sayfanızda kontrol ettikten sonra *satın al* tuşuna basarak üyelik sayfasına ilerleyebilirsiniz. Eğer daha önceden üye girişi yaptıysanız bu sayfayı geçip *teslimat* sayfasına ulaşacaksınız. Eğer üye girişi yapmadıysanız üyelik bilgileri ile giriş yaptıktan sonra *teslimat* sayfasına geçebilirsiniz. Eğer üye olmadan alışveriş yapmak istiyorsanız *üye olmadan devam et* seçeneğini kullanıp, e-posta adresinizi ilgili alana girerek devam edebilirsiniz. Bu durumda yine *adreslerim* sayfasına ulaşacaksınız. Burada mevcut adreslerinizden birini seçip ya da yeni adres ekleyerek *siparişi tamamla* tuşuna basarak ödemenizi yapacağınız sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu sayfada önce ödeme tercihini (kredi kartı, havale) seçmeniz gerekmektedir. Ardından eğer ödeme seçeneğiniz kredi kartı ise ödeme yapacağınız kredi kartının sahibinin adı soyadı, kredi kartı numarası, kredi kartı son kullanma tarihi ve kredi kartı cvc numarasını yazıp, kartına sunulan taksit seçeneklerinden birini seçerek ödeme tercihini belirtmelisiniz. Ardından sayfada bulunan *ön bilgilendirme formu* ve *mesafeli satış sözleşmesi*ni okuyup, onaylayarak *siparişi tamamla* tuşuna basıp siparişinizi oluşturabilirsiniz.

3D Secure nedir?

Kredi kartı bilgilerini girdikten sonra siparişinizi ve alışverişini tamamlamak için sayfanın alt kısmında “Siparişi Tamamla” ve “Şifre ile (3D Secure) Siparişi Onayla” seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir. “Şifre ile (3D Secure) Siparişi Onayla” butonu ile yapacağınız ödemelerde 3D Security sistemi devreye girecektir. Bankanın yönlendirdiği sayfada işlem sırasını takip etmelisiniz.

Havale ile ödeme mümkün mü?

Maalesef havale ile ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Kargo Ürünleri nasıl teslim alacağım?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz stoklarımızda bulunan ürünler 2 gün içinde anlaşmalı olduğumuz kargo/lojistik firmasına teslim edilir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınır.

 

Siparişinizin kargodaki sürecini takip etmek istediğinizde Hesabım > Siparişlerim başlığı altından siparişinizin detayına ulaşabilir ve siparişinizin kargo durumunu takip edebilirsiniz.